2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب تشخیص داده دیگه. مشکلش چیه؟درمان پذیره یا خدا نکرده...؟

تاپیک بامداد خمار گروه زرد. وزن اولیه۷۸ کیلو😑۲۵.۱۱.۱۰۴۱، ۰۲.۱۲.۱۴۰۱ (۷۷ کیلو)😬؛ ۰۹.۱۲.۱۴۰۱ (۷۶.۵ کیلو)😌؛وزن هدف اولیه ۷۰😗، وزن هدف ثانویه ۶۵😁
2731
خب مشکل اینجاس ک یعنی درسته

حتما دیگه به دکترت نشون دادی؟ چون خیلی قسمت هارو قشنگ تشخیص میدن تو سونو

تاپیک بامداد خمار گروه زرد. وزن اولیه۷۸ کیلو😑۲۵.۱۱.۱۰۴۱، ۰۲.۱۲.۱۴۰۱ (۷۷ کیلو)😬؛ ۰۹.۱۲.۱۴۰۱ (۷۶.۵ کیلو)😌؛وزن هدف اولیه ۷۰😗، وزن هدف ثانویه ۶۵😁
يعني مچ دست چرخش داره تو تو چند هفته؟ كلاب فوت ميدونم درمان داره اونم حتما داره ديگه نگران نباش

تو دوازده هفته تشخیص داده،بخودم دلداری میدم شاید اشتباه کرده،این بیماری خیلی نادره اصلا مطلبیم تو نت نیست برا کلاب فود هست  ولی این نیست

2738

توکل به خدا ، دختر من کلاب فوت بود تشخیص ندادن داخل سون، اون موقع غربالگرری نبود ، ولی سونو معمولی هم تشخیص ندادن ، حالا شاید حالت قرارگیریش بد بوده و ممکنه اشتباه کرده باشه ، با چند تا دکتر مشورت کن

توکل به خدا ، دختر من کلاب فوت بود تشخیص ندادن داخل سون، اون موقع غربالگرری نبود ، ولی سونو معمولی ه ...

انشاالله همش بخودم دلداری میدم دستش مشکل نداشته باشه

ان شالله درمان داشته باشه عزیزم حرص نخور تا به دکتر نشون بدی

2706