2737
2734

چند تا شیر ببر 

یا یه پاکت شکلات 

یا یه اسباب بازی مناسب سنش

خدا مارو برای هم نمیخواست ؛ فقط میخواست همو فهمیده باشیم !!! بدونیم نیمه ی ما مال ما نیست ؛ فقط خواست نیمه مون رو دیده باشیم !!!!  تموم لحظه های این تب تلخ ؛ خدا از حسرت ما با خبر بود !!!  خودش مارو برای هم نمیخواست ؛ خودت دیدی دعامون بی اثر بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اسباب بازی

یکم خوراکی

پول

من واسه بچه دخترخالم اینا رو بردم

آنچه را عاشقانه دوست میداری بیاب و بگذار تو را بکشد/بگذار غرقت کند در آنچه که هستی/بگذار بر شانه هایت بچسبد/سنگینت کند/بگذار تو را بکشد و تمامت را ببلعد/زیرا هرچیزی تو را خواهد کشت/دیر یا زود/اما چه بهتر که آنچه دوستش میداری بکشدت!!
2738
پول بدم زشت نیست؟ اسباب بازی چی خوبه؟

راستش ما چون میدونستیم دستشون یکم خالیه پول گذاشتیم توی پاکت و مامانم گفتن میخواستم واسش خوراکی بگیرم اما نمیدونستم چی میخوره و اینا😊

داییام هم پول برده بودن واسش.

یه چیزی بگیر که سرگرمش کنه عروسکی چیزی

ما واسش عروسک مینیون گرفتیم خیلی خوشحال شد و دوسش داشت

آنچه را عاشقانه دوست میداری بیاب و بگذار تو را بکشد/بگذار غرقت کند در آنچه که هستی/بگذار بر شانه هایت بچسبد/سنگینت کند/بگذار تو را بکشد و تمامت را ببلعد/زیرا هرچیزی تو را خواهد کشت/دیر یا زود/اما چه بهتر که آنچه دوستش میداری بکشدت!!
پول بدم زشت نیست؟ اسباب بازی چی خوبه؟

بنظرم اصلا دادن پول مناسب نیست

مگه خونه خریدن  یا مگه برای زایمانه؟!

طرف بهش برمیخوره

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

اره اگه عروسکش صدادار باشه هم خوبه😊

2706