2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عکس موهاشو بذار

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  

برا عید موهامو رنگ کردم اومدم خونه تا شوهرم دید گفت اههههه حالم بهم خورد...خلاصه دیگه هرجا میشینه از نفرتش نسبت ب رنگ موهام میگه ..الان دنبال تغییرم ولی نمیدونم چه رنگی.. 

خدایا منتظر نگاهتم♥️♥️♥️♥️♥️

من نمیدونم این ارایشگرای ایرانی چیکار میکنن انقدر کار رنگشون افتضاحه اونی هم که کارش خوبه  انقدر گرونه که فقط مال از ما بهترونه .من چندین بار موی مشکی طبیعی نازنیم رو دادم به اینا که مثلا ده پونزده ساله خیر سرشون کارشون اینه .اما دریغ و افسوس که حتی یک بار راضی باشم از کارشون

میگن ملا نصرالدین از بیکاری سوزن به تخ  م خودش میزد و جیغ و داد میکرد!حالا شده حکایت بعضی از کاربرا  از بیکاری هی دنبال اشکال و ایراد الکی میگردن تاپیک بزنن و جیغ و داد کنن !!

رنگش خیلی زرد و نارنجیه.رنگ جدیدشم که پیتاژ کوتاه کرده حس میکنم پایینش از دکلره سوخته

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢