2733
2739

سلام خانما من میخوام سونو. ان تی بدم پیش رضازاده میگن خیلی تفاوت قیمت داره اگر اون. نشد. کجا برم که خوب باشه و هزینه سونو و. آزمایشش چقده

پسرم هدیه حضرت فاطمه تو روز شهادتشه روزی که بی بی چک مثبت شد ۱۳۹۶/۱۲/۰۱🌷

من یه بار ناهید کرامت رفتم یه بار رضا زاده

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من یه بار ناهید کرامت رفتم یه بار رضا زاده

رضازاده نوبت دهی و. هزینش چطوره جنسیت هم میگه هفته ۱۲

من خیلی تحقیق کردم بهم گفتن برای ان تی طهماسبی حرف‌اول رو میزنه بعدش جورابیان بعدش هم سینا زمان من ...

طهماسبی کجاس جنسیت میگه و هزینش چقده

2738
نه دوازده هفته و‌چهار روزم بود گفت معلوم نیست برای آنومالی رفتم جورابیان گفت دختره😍

مبارکه عزیزم 

من خیلی دلم میخواد بگن میگم شاید رضازاده بگه

طهماسبی کجاس جنسیت میگه و هزینش چقده

طهماسبی دقیقا  روبروی بازار بزرگه هر وقت خواستی بری باید پنجشنبه ی هفته قبلش بری نوبت بگیری هزینه اش رو نمیدونم اما میدونم از همه‌گرونتره

من سونو قلب رو رفتم رضا زاده هر روز خواستی ۸ صبح برونوبت بگیر

۸ بگیرم برای همون صب نوبت میده  ۵ شنبه هم هست

طهماسبی دقیقا  روبروی بازار بزرگه هر وقت خواستی بری باید پنجشنبه ی هفته قبلش بری نوبت بگیری هزی ...

مرسی

2706