2737
2734
ولي در كل شهرزاد خره اخه چي ميخواد بهتر از قباد عاشقشه پولداره با غيرت جنم داره  حالا اون فرها ...

وای نهههعههععه، فرهاددددددددددددد

أَنَا عَبْدُكَ وَ أَنْتَ رَبِّي ظَلَمْتُ نَفْسِي وَ اعْتَرَفْتُ بِذَنْبِي وَ لاَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ إِلاَّ أَنْتَ فَاغْفِرْ لِي يَا غَفُورُ يَا شَكُورُ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی مسخره اس این با قباد عروسی میکنه,فرهاد میخاتش,با فرهاد عروسی میکنه,قباد باز میخاتش,انگار شهرزاد ...

خخخ منم خوشم نمیاد از شهرزاد

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

من قسمت نهمو دیدم زار زار گریه کردم

خیلی سخت بود

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1725294/امروز-شهرزاد-قسمت-نهمحسابی-اشکمو-درآورد-خیلی-سخت-و-تلخ-بود

أَنَا عَبْدُكَ وَ أَنْتَ رَبِّي ظَلَمْتُ نَفْسِي وَ اعْتَرَفْتُ بِذَنْبِي وَ لاَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ إِلاَّ أَنْتَ فَاغْفِرْ لِي يَا غَفُورُ يَا شَكُورُ 
2742
ضمن اینکه اگه شهرزاد رو طلاق نمیداد و به حرف بزرگ اقا نمی کرد معلوم نبود بزرگ اقا چی به روزشون میاور ...

من اگه جای شهرزاد بودم یه مقدار قباد رو درک میکردم و صبر میکردم نه اینکه درجا برم پی عشق و عاشقی و هوسم 

چون از قباد بچه داشت و یه عشق آتشین

خدا مارو برای هم نمیخواست ؛ فقط میخواست همو فهمیده باشیم !!! بدونیم نیمه ی ما مال ما نیست ؛ فقط خواست نیمه مون رو دیده باشیم !!!!  تموم لحظه های این تب تلخ ؛ خدا از حسرت ما با خبر بود !!!  خودش مارو برای هم نمیخواست ؛ خودت دیدی دعامون بی اثر بود 
من قسمت نهمو دیدم زار زار گریه کردم خیلی سخت بود https://www.ninisite.com/discussion/topic/172 ...

من اصلا حالم بد نشد 😐

فقط اونجا که مادر فرهاد برا پسرش گریه میکرد یکم ناراحت شدم 😐

فرهاد خودش گند زد ب زندگیش با افکار منحرفش

خدا مارو برای هم نمیخواست ؛ فقط میخواست همو فهمیده باشیم !!! بدونیم نیمه ی ما مال ما نیست ؛ فقط خواست نیمه مون رو دیده باشیم !!!!  تموم لحظه های این تب تلخ ؛ خدا از حسرت ما با خبر بود !!!  خودش مارو برای هم نمیخواست ؛ خودت دیدی دعامون بی اثر بود 
من اصلا حالم بد نشد 😐 فقط اونجا که مادر فرهاد برا پسرش گریه میکرد یکم ناراحت شدم 😐 فرهاد خودش گن ...

چقد منطقی😐😐😐 

من انقد گریه کردم

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
2740
درسته قباد بده ولی به قول شهرزاد قباد مث یه خمیر ورز نداده شدس اگه شهرزاد با قباد میموند قباد هیچکدو ...

اون خودش زمینه شو داشت

اصلا قبل اینکه شهرزاد بیادو چی میگی؟

خودتو بذار جای شیرین

اون به زن اولشم وفا نکرد رفت رو سر اون زن گرفت

هر زنی بود دیوونه میشد 

تازه مشروب خوریش از همون موقع بود

تازه اینا به همدستی بزرگ آقا این وسطا آدمم کشتنا

دیگه اونم تقصیر شهرزاد بود؟ 

کلا آدم داغونیه قباد

من فوقش دلم براش بسوزه ولی شوهر خوبی نیست

با آدم حسابیا نباید مقایش کرد

من اصلا حالم بد نشد 😐 فقط اونجا که مادر فرهاد برا پسرش گریه میکرد یکم ناراحت شدم 😐 فرهاد خودش گن ...

افکار منحرف نیس‌ ،‌آرمانهای بزرگتری داشت،‌ انسان تاریخ سازی بود

افکار منحرف نیس‌ ،‌آرمانهای بزرگتری داشت،‌ انسان تاریخ سازی بود

فعلا که گند زده به زندگیش 

یه ادم احساسی و بی فکر و ساده لوحه ازنظر من 

خیلی هم ضعیفه

خیلی ناراحت کننده بود جدایی اجباری و طلاق اجباریه این دوتا

شهرزاد چمدونشو بست و عکس فذهاد رو گذاشت توش

فرهاد ک روانی شد فهمید زنش چطور از اعدام میخاد نجاتش بده، میخاد بره پیش قباد، بیچاره چقد زجرکشید.... فرهاده عزیزمممممم

فعلا که گند زده به زندگیش  یه ادم احساسی و بی فکر و ساده لوحه ازنظر من  خیلی هم ضعیفه

ارتقا جامعش و زندگی هزاران تن از هم وطنانش براش مهمتر از عشق شخصیش بود. وگرنه این آرمانخواهی دلیل بر نبود عشقش ب زنش نبود....ازقضا ایثار بیشتری میخاد که عاشق و وابسته باشی اما بخاطر ارزشهای والا ، قدم در راهی بزاری که باجونت بازی شه شاید

گفت که مدت صیغمون تموم شده نامزد کردم

نه من منظورم موضوع ب ک ا ر ت و ...بود یادم نبود مهری قبلا ازدواج کرده جدا شده و با هوشنگ ...فک کردم دختر بوده رفته با هوش و بعد میخا ازدوا کنه

ارتقا جامعش و زندگی هزاران تن از هم وطنانش براش مهمتر از عشق شخصیش بود. وگرنه این آرمانخواهی دلیل بر ...

دقیقا شخصیت فرهاد خیلی بزرگ منش هست

کاش چنین شوهری نصیبم میشد

2706