2733
2734

کیا تو بارداری بدون اینکه خودش خبر داربشه به سرش نمک پاشیدن واسه تعیین جنسیت

خدایا شکرت که دوباره حس مادر بودنو بهم دادی دامن همه ی منتظر هارو سبز کن به حق بزرگیت الهی آمین

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

شوهر من تو اينترنت خوند اين روش رو و اجرا كرد و از قضا درست هم دراومد براى من

خدايا هركى هر چى واسه من و زندگيم آرزو ميكنه اول قسمت خودش كن.❤️🙏🏻 الهى هر كس به وسعت نيت قلبيش از زندگى سهم داشته باشه.💐💐

خواهر من حواسم نبود روی سرم ریخت دیدم پشت لبم و زیر بینیم میخاره خاروندم یهو همه زدن زیر خنده بچه مم پسر شد الانم بادم میاد خنده م میگیره نمبدونم حالا درسته غلطه ولی جالب بود برای من

یک عدد ورزشکار😀💪💪💪💪 

آره منم سر دخترم سرم ریختن دست به موهام کشیدم تو این بارداری هم اوایل دوبار دست به بینیم زدم ولی حالا دست به موهام کشیدم میخواستم بدونم زیر سه ماه درسته یاهرموقع انجام بدی درست درمیاد

خدایا شکرت که دوباره حس مادر بودنو بهم دادی دامن همه ی منتظر هارو سبز کن به حق بزرگیت الهی آمین
دقیقا چجوریه 🤔

توسر زن باردار بدون اینکه خودش خبر داربشه نمک میپاشن اگه دست به موهاش برد نی نی دخمله اگه به بینی یالبش زد نی نی پسره

2706