2737
2734
عنوان

معرفی روش های کسب درآمد از اینترنت

11069 بازدید | 72 پست

کسب درآمد و افزایش توان مالی در هر خانواده ای مهمه و تمامی اعضای خانواده تلاش می کنند با کسب و کارهای مختلف سهمی در این موضوع داشته باشند

حال من سعی دارم در این تاپیک چندین کسب و کار اینترنتی که می توانید بدون هیچ هزینه ای کسب درآمد داشته باشید رو معرفی کنم

البته نظرات شما برایم خیلی مهمه، لطفا نظر یادتون نره

«طلب ثارکم مع امام هدی»

اولین سایت (پی 30 رنک) هستش، که شما می توانید با ثبت نام در این سایت به روش های زیر به ازای هر روز 3 ساعت در ماه تقریبا ماهی بین 300 تا 700 هزار تومان درآمد داشته باشید:

1- کسب درآمد از جستجو در موتورهای جستجوگر(پیشنهاد من)

2- نمایش پاپ آپ

«طلب ثارکم مع امام هدی»

پاپ اپ که جز لعن و نفرین چیزی نداره😊

نی نی ها یهو خودشونو موقع شیرخوردن یا بازیگوشی توی بغل،هول میدن به عقب، مواظب باشین مثلا پشت سرشون دیوار یا مبل نباشه.نی نی هم مثل ما تشنه میشه بهش آب بدین.انگشت مکیدن بچه علاوه بر نشانه ی گرسنگی نشانه ی تشنگی هم هست چون به کمک انگشت توی دهنشون آب تولید میکنن،پس آب بدین به نی نی، دندونی یه جنس نرم و یه جنس تقرییبا نرم بخرین و همیشه توی بشقاب پلاستیکی یا جایگاه خود دندونی، روی زمین بذارین تا بچه هروقت خواست راحت برداره.موقع دندون دراوردن غذا نمیخورن و نق نقو میشن.پس درکشون کنیم چون به اندازه کافی نی نی خودش درحال اذیت شدن هست.اینجورمواقع مایعات مثل شربت شیرین خونگی مثلا شربت البالو، به و ... بدین، برای از پوشک گرفتن عجله نکنین اصصصصلا حتی ممکنه چندین ماه توضیح بدین تا دلش بخواد و سن و درکش برسه تا واقعا اون کاری که شما میخواین رو انجام بده،مثلا سرپا نشینه اصلا و هیچ روش و وسیله هم قبول نکنه.اگه دیدی صبرت کم شده و بعد از ده بار تذکر و حرف و ۱۰۰بار آموزش، داد میزنی ،دوسه تا برنامه تفریح و رفت و امد بذار.اگه تغییری نکردی برو دکتر و قرص ضعیف بخور،تا کلا بدنت ریلکس بشه.بچه دو الی ۳ ماه قبل از ۳ سالگی،الکی گاز نمیگیره، دندون آسیاب درمیاره و میل به گاز گرفتن چیزی داره پس دندونیاشو که از داروخونه خریده بودی بشور استریل کن بذار تو لیوان بذار پایین ترین طبقه یخچال و بهش بگو این برای شماست که گاز بگیریش( وگرنه بچه بی تربیت و گازگیر نیست،ولی وقتی هی بگیم گگاااززز نگیر ،بی تربیت،،،،،،،اونم تو ذهنش درج میشه یه بچه ی بی تربیت گازگیره و باید به همین کار ادامه بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پاپ اپ که جز لعن و نفرین چیزی نداره😊

تشکر از نظرتون  

در این سایت شما لازم نیست برای دیگران مزاحمت ایجاد کنید، پاپ ها رو سیستم خود شما باز می شه و می توانید تنظیم کنید که هر چند ثانیه باز بشه

بیشتر سایت ها با این روش کسب درآمد می کنند و از حجم کاربران دزدی می کنند؛ که این کار چون نخواسته است جالب نیست و حتی شما می توانید سایت هایی که پاپ آپ می زنند رو به پلیس فتا گزارش کنید

«طلب ثارکم مع امام هدی»
2731

سایت بعدی که میخواهم معرفی کنم، سایت دیدپا (didpa.ir): با عضویت در این سایت می توانید فایل های مختلف که در گذشته تحت عنوان موسیقی، فیلم های آموزشی و گزارش کار، مقاله، فایل صوتی و طرح گرافیکی و ... رو بدون هیچ هزینه ای به سایر کاربران بفروشید، اما این سایت روش های مختلف دیگری نیز برای کسب درآمد معرفی کرده که در زیر ذکر میکنم:

1- فروش محتوا : البته واسه کسانی که چیزی برای فروش دارند عالیه

2- بازاریابی محتوای دیگران(پیشنهاد من)

3- زیر مجموعه گیری با معرفی سایت دیدپا(این یکی هم خوبه ولی درآمدش کم هست)

اما روش دوم من پیشنهاد میکنم: در این روش شما نیاز دارین یک وبلاگ در سایت های بلاگ دهی مثل میهن بلاگ، وبلاگ، پرشین بلاگ، بیان ایجاد کنید و محصولات کاربران دیگر رو با لینک بازاریابی خودتون در وبلاگ ثبت کنید. در این روش اگر مطالب رو به صورت هوشمندانه در وبلاگ تون ثبت کنید خیلی راحت در کمتر از یک هفته فروش تان آغاز خواهد شد. کافیه روزی 2 الی 3 ساعت حداقل وقت بزارین، میانگین درآمد بازاریابی  500 هزارتومان خواهد بود، البته من خودم در بعضی ماها تا 1.5 میلیون از سایت های مختلفی که بازاریابی میکنم درآمد داشته ام

با نظراتتون به ما امید بدین تا سایت های بیشتر معرفی کنم.

«طلب ثارکم مع امام هدی»
من چندتا تاپیکاتون رو دنبال میکنم. اگه امکانش هست بیشتر و سریعتر پست بذارید

تشکر از نظرتون، شرمنده من نمی توانم وقتم رو کامل صرف این موضوع کنم، ولی تصمیم گرفتم در روز 2 تا معرفی کنم، یکی صبح و یکی بعدظهر، من آخر روز باید جوابگو خانواده باشم(شام میخواهند)   

«طلب ثارکم مع امام هدی»
2738

سایت بعدی که میخواهم معرفی کنم، سایت فایل سل(filesell.ir): با عضویت در این سایت می توانید فایل های مختلف که در گذشته تحت عنوان موسیقی، فیلم های آموزشی و گزارش کار، مقاله، فایل صوتی و طرح گرافیکی و ... رو بدون هیچ هزینه ای به سایر کاربران بفروشید، اما این سایت روش های مختلف دیگری نیز برای کسب درآمد معرفی کرده که در زیر ذکر میکنم:

1- فروش محتوا : البته واسه کسانی که چیزی برای فروش دارند عالیه

2- بازاریابی محتوای دیگران(پیشنهاد من) - اکنون بالغ بر 1.5 میلیون محصول در این فروشگاه ثبت شده و آماده بازاریابی توسط می باشد

3- زیر مجموعه گیری با معرفی سایت فایل سل(این یکی هم خوبه ولی درآمدش کم هست)

اما روش دوم من پیشنهاد میکنم: در این روش شما نیاز دارین یک وبلاگ در سایت های بلاگ دهی مثل میهن بلاگ، وبلاگ، پرشین بلاگ، بیان ایجاد کنید و محصولات کاربران دیگر رو با لینک بازاریابی خودتون در وبلاگ ثبت کنید. در این روش اگر مطالب رو به صورت هوشمندانه در وبلاگ تون ثبت کنید خیلی راحت در کمتر از یک هفته فروش تان آغاز خواهد شد. کافیه روزی 2 الی 3 ساعت حداقل وقت بزارین، میانگین درآمد بازاریابی  500 هزارتومان خواهد بود، البته من خودم در بعضی ماها تا 1.5 میلیون از سایت های مختلفی که بازاریابی میکنم درآمد داشته ام

با نظراتتون به ما امید بدین تا سایت های بیشتر معرفی کنم.

«طلب ثارکم مع امام هدی»

کسانی که به دنبال کسب و کار اینترنتی هستند که واقعا جواب میده از برنامه بازارچه هست که می توانید به این کانال وارد شوید bazarchemn@  که واقعا جواب میده اگه راه حل های دیگه ای هم میخواهید چون من چندساله تو کار فروش اینترنتی هستم می توانم راهنمایی کنم

اولین سایت ( پی 30 رنک ) هستش، که شما می توانید با ثبت نام در این سایت به روش های زیر به ازای هر روز ...

ببخشید کار بااین سایت رو متوجه نشدم لطف میکنید ی توضیحی بفرمایید

لطفا برای گشایش هرچه زودتر بختم صلوات بفرستید
2706