2737
2739
عنوان

از دست پدرومادرم ناراحتم

217 بازدید | 12 پست

پسرم 15 ماهشه. کنجکاو وبازیگوش. توخونه آزادگذاشتمش ولی تو مهمونی حواسم بهش هست و مواظبم خونه پدرم اینا هم دوست دارم راحت باشم چون بیشتروقتا اونجام. ولی اونا سخت مخالفن ومیگن بچت بی ادبه و بد تربیتش کردی خودم ارشد روانشناسی دارم وطبق آموخته هام دارم تربیتش میکنم . اونجا ک میرم برخلاف میلم مجبورم دعواش کنم واونا هم دعواش میکنن و ب نظرشون بچه نباید شیطنت کنه وحتی بهم میگن ک آروم بزنش تا دیگه دست ب هرچیزی نزنه. از دستشون ناراحتم نمیدونم چیکار کنم. بچه های شما شیطنت ندارند یعنی؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کمتر برو خونشون، گفتن هم چرا نمیای بگو بچه کوچیکه و شیطنت میکنه شما اذیت میشید،منم ترجیح میدم پسرم فعلا بچگی کنه و راحتباشه، پسر منم شیطنت میکنه البته حرف گوش میده ولی من خیلی کم مهمونی میرم،برم هم زود برمی گردم اصلا هم تحمل ندارم کسی با پسرم بد رفتار کنه

2728

طبق کتاب ک نمیشه تربیت کرد، باید ی مرزی بچه داشته باشه ،نمیشه ب همه چی دست بزنه ،برا سلامتی خودشم مضره، خیلی چیزا خطر دارن ،بچه کنجکاوه درست ولی باید تو مسیر درست بیفته ، تا با ی لحظه غافل بودن ،دور از جون بلایی سر خودش نیاره

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕

دخترمن بیست و دوماهشه و خیلی شیطونه ولی راستش بهش میگم که به هر جیزی نباید دست برنه با اگه زد خودم با تمام وجود حواسمو میدم‌که خرابکاری نکنه 

ولی بچه مگه میشه شیطونی نکنه

خدايا آن ده ,كه آن به

عزیزم بچه که شیطنت داره، پسر منم ۱۵ ماهشه اصلااااا قابل کنترل نیست، آخه تو این سن بچه مفهوم همه جملات رو درک نمی کنه اصلا که بش بگی بده و زشته، پدر و مادرتون انتظارشون خیلی زیاده، آموخته های شما درسته، من روانشاس نیستم اما کتاب تربیت کودک می خونم، یجا خوندم که اگه جایی می رید و بچه شیطونی میکنه شنا نباید به فرزندتون تذکر بدید، به صاحب خونه بگید اگه از شرایط ناراضیه خودش تذکر بده، ولی دعوا و کتک اصلااااا

راستی این هفته موضوع کودک شو در مورد همین قضیه است که جطور بچه ها رو تربیت کنیم که بدونن تو خونه دیگران چع رفتاری داشته باشن

بهرحال زیر ۲ سال تربیت یمقدار بی معناست، بیشتر بنظرم عادت تو این سن حکمفرماست

2738

چی شد که فکر خونه پدر ومادرتون مثل خونه خودتونه ومیتونید بچه رو ازاد بذارید؟!

نمیشه که خدا وخرما رو باهم بخواید

یا کمتر برید خونه مادرتون یا نظارتتون رو بیشتر کنید وحواستون به بچه باشه ورش رو یه جوری گرم کنید که به هرچیزی دست نزنه

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد، من نه انم که زبونی کشم از چرخ فلک

والا من خدارو صد هزار بار شکر پسرم تو خونه خانواده همسرم و خانواده خودم تازه خیلی آزادتره، اصلا حتی مادر و پدر همسرم می گن پوشکش نکن خودمون فرشارو می شوریم، من موشکش می کنم دعوام می کنن، البته زیاد باهاش بازی می کنن ولی کلا به چیزهای خطرناک خیلی علاقه داره که ما با بازی مشدلش می کنیم تا یادش بره