2737
2734
شوهر منم ایجوریه ولی من خوشم میاد     حال میده که

خب حتما بچه ندارید با وجوده بچه من حساسم میگم خب باید رعایت کنه بخصوص بچه دختر هم باشه

از کنایه ها نرنج، این مردم کارشان نیش زدن است، عمریست به هوای بارانی میگویند ؛ خراب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مال منم همينطور  هم لخت ميگرده  هم توى ظرفشويى دست ميشوره هم جوراب گوله ميكنه قايم ميكن ...

وای نزار ب بچت یاد بده گلم

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
تو روشویی جیش میکنه😩

دروغ ميگي😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728
شوهر من از عادات چندش خونوادگیشون اینه که کله پاچه رو با موهاش میخورن،قشنگ موهای نیم سانتی تو ظرفشون ...

🤢🤢🤢🤢🤢

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2740
آره آدم بشو هم نیست راهکار ندارین

یعنی همیشه حالت ایستاده جیش میکنه؟؟؟

عذرمیخام اینو بهش بگو شاید گوش کزد.بگو این روش حیواناته نه انسان.درحالت نشسته مثانه کامل تخلیه میشه.ایستاده بعد چندوقت مشکل بیماریهای کلیوی میشه

شوهر من از عادات چندش خونوادگیشون اینه که کله پاچه رو با موهاش میخورن،قشنگ موهای نیم سانتی تو ظرفشون ...

نههههههههه از تصورشم حالم بد ميشه

من با تلاشم زندگي ميسازم كه همه تو حسرتش ميمونن 
گوشیش حالا واسه سه  سال پیش باشه چی میشه؟گوشی گرون و به روز بایدداشته باشه وکاربی معنییه بنظرم ...

عزیزم شوهر منم اینجوریه دوتا گوشی داره جفتشم به روز و جدیدترین گوشی کلا میگه همچی باید به روز باشه‌من اصلا‌واسم مهم نیست گوشیم ولی اون اصرار داره واسه توام‌لاید جدیدترین باشه😑😑😑

2706