2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ناخنك ميزنه به هرچيزي كه درست ميكنم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728
هرچه شوهرای شما همه دارند شوهر من یکجا دارد   جدی میگم

مال منم همينطور 

هم لخت ميگرده 

هم توى ظرفشويى دست ميشوره

هم جوراب گوله ميكنه قايم ميكنه بايد از بوش بفهميم كجاس 

فين ميكنه در دستشويى باز 

ولم كه راحت ميده تازه همه اين كارهارو به پسرم هم ياد ميده ميگه يه مرد واقعى پاش بايد بوى لاشه سگ مرده بده بعد غذا هم اروغ بزنه خانومشم بگه نوش جونت !!

شوهر من از عادات چندش خونوادگیشون اینه که کله پاچه رو با موهاش میخورن،قشنگ موهای نیم سانتی تو ظرفشونه،ینی پـــــــــر ها پـر،

مامانش نمیکنه این موهارو بسوزونه قبله پختن

🙏میشه برای حل مشکلم یه صلوات بفرستین🙏
لخت تو خونه راه میره با لباس زیر و من خوشم نمیاد نمیدونم چندشه یا نه ولی خودش خیلی راحته😁😁😁😄

برعکس من همیشه اوایل ازدواجمون تو خونه لباسای بازززززز میپوشیدم ولی اون نه.بعد یه مدت مثل خودم شد.چندش نیس بنظر من.منکه دوست داشتم

خوشبختی یعنی من و همسرم و پسرم زیر چتر خدا

هرجامیریم فقط دنبال دستشویی میگرده توبازار توفروشگاه تورستوران توبیابون..حتی اگه تازه ازخونه خارج شده باشیم خیلی اعصابم میریزه بهم

🌿ࡐ‌ܟُܿــבاܢ̣ܣࡅ߳ܝ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܭَܝ̇‌ࡅ࡙ࡅ߭ܣـ ܢ̣ܝ‌ߊ‌ی ܢ݆ߺࡅ߭ߊ‌ܣـ ߊ‌ܢܚࡅ߳🌿
اینم به نظرم چندش نیست😆 الان ترور میشم👀

ن اخه واقعا چندش نیس.

مثلا فک کن تو خونه نشستی سر سفره ، یهو دستت غذایی میشه. بعد میری تو دسشویی میشوری؟

یا مثلا داری غذا درست میکنی دستت رُبی میشه یا مثلا میوه های خراب و... توی سینک ظرفشویی نمیشورین؟؟

حال من مثل اسیریست ک هنگام فرار،یادش آمد ک کسی منتظرش نیست؛نرفت😢
2706