2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آره عزیزم ؟ رفتی پیشش؟

مادرم و دوست هاش رفته بودن حدود ده سال پیش 

باید به اون حدی که میگی برسی بعدش رژیم نگهدارنده میده که ثابت بمونی

مادرم سی کیلو وزن کم کرد ولی برگشت سرجای اولش 

ولی دوستانش همچنان همون وزن ایده آل رو دارن

2738
من هم قدیما می رفتم پیشش. خیلی کامل تره رژیمش! الان که اینترنتی بر اساس گروه خونی و مزاجت هم بهت رژی ...

رژیم بر اساس گروه خونیش هم  وزن رو کم میکنه ؟

شما راضی بودی ؟ ماهی چندکیلو کم کردی ؟

منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر...   

رژیم بر اساس گروه خونیش هم  وزن رو کم میکنه ؟ شما راضی بودی ؟ ماهی چندکیلو کم کردی ؟

متاسفانه خیلی پشتکارم کم شده تو رژیم. تازگیها شروع کردم به ورزش کردن. مثلا مزاج منو می گفت سرده: باید حتما برنج با زیره، شیر با زعفرون و ماست با نعنا بخورم. آخرین بار که اینترنتی گرفتم، رعایت نکردم، ولی انشالله می خواهم دوباره ازش رژیم بگیرم. یک ادویه ای را گفته بود خودم به شکل قرص درست کنم و بخورم که تنبلیم امد و نشد

متاسفانه خیلی پشتکارم کم شده تو رژیم. تازگیها شروع کردم به ورزش کردن. مثلا مزاج منو می گفت سرده: بای ...

اااا من نمیتونم حضوری برم پیشش... 

یعنی تو اینترنتی مزاج و اینا رو در نظر نمیگیره ؟   

منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر...   

تو اون تاپيك ك پرسيدي عععع چرا دختره قفل كرد تاپيك و ...اما اون ديوونه اس باور كن برو تاپيكاش و بخون حالا چند تاشو گزارش زديم پاك شده امابقيه اش و بخوني متوجه ميشي اختلال رواني داره دقت كن تو تاپيكش من هر چي بهش گفتم جواب نداد خودشم قبول داره ك ديوونه اس يا داره براي پر بازديد ها اداي ديوونه هارو در مياره

2706