2733
2739
عنوان

ارتودنسی دندان

321 بازدید | 7 پست

سوالی که معمولا پرسیده می شود ، این است که برای اصلاح نامرتبی های دندانی سراغ درمان ارتودنسی دندان برویم یا اینکه سراغ سایر درمان های زیبایی برویم ، واقیعت این است که اگر نیاز به اصلاح نامرتبی دندان داریم ، اصولی ترین راه برای درمانش ارتودنسی دندان می باشد ، اما در مواردی که به خاطرذیق وقت و یا تمایل به درمان ارتودنسی دندان نداشته باشید ، تا جایی که این درمان های زیبایی نیاز به تراش دندان شما و یا نیاز به تراش خیلی زیاد دندان شما را نداشته باشد یا به زبان دیگر این ناهنجاری های دندانی ونامرتبی های دندانی در حد خفیف تا متوسط باشد ، می توانید از سایر روش های درمانی وزیبایی مانند انواع لمینیت ها و یا ونیرهای کامپوزیتی استفاده کنید.

یک روش اصلاح بهم ریختگی دندان ها می باشد که با روش های مختلفی می توان دندان ها را مرتب کرد .

ارتودنسی به طور کلی شامل دو دسته می باشد که عبارتند از ارتودنسی ثابت و ارتودنسی متحرک. در ادامه این مقاله به توضیح مختصر هر یک از این روش ها می پردازیم.

یکی از انواع روش های ، ارتودنسی ثابت می باشد. به منظور افزایش زیبایی دندان ها و ایجاد لبخندی زیبا انجام می شود. برای اطلاع بیشتر از این روش می توانید به مطالعه ادامه مقاله بپردازید.

متخصص ارتودنسی معمولا برای اکثر اشخاصی که می خواهند ارتودنسی دندان را انجام دهند ، از وسایل ثابت استفاده می کنند ، زیرا این وسایل در درمان نقش مهمی ایجاد می کنند ، متخصص ارتودنسی برای درمان ناهنجاری دهانی ، استفاده از روش ارتودنسی ثابت را یکی از بهترین روش ها می داند .

در ارتودنسی ثابت با کمک مواد خاص وبی ضرر براکت ها را بر روی سطح دندان ها می چسباند ، سپس با کمک وسیله ی مانند کش و سیم براکت ها را محکم می کنند ، یکی از نکاتی که متخصص ارتودنسی همواره به بیماران توصیه می کنند ، این است که تا زمانی که دوره درمان به اتمام نرسیده است ، دستگاه های ارتودنسی را خارج نکنند .

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ارتودنسی ثابت و اینکه چه اشخاصی مناسب این ارتودنسی می باشند به مقاله ارتودنسی ثابت موجود در همین سایت مراجعه نمایید .

در لینک ذیل علاوه بر پاسخ سوالات کاربران در خصوص ارتودنسی به بیان نحوه قالب گیری ارتودنسی دندان پرداخته ایم

http://irhollywoodsmile.com/ارتودنسی-دندان/

من ارتودنسی کردم الان پنج سال دروردم دوسالم متحرک داشتم الان یه کوچولو باز بهم ریخته ولی خیلی کم 😢😢

اگر براتون مقدوره واسه خوشبختی و عاقبت بخیری دنیا واخرت  همه مردم و جوونا از جمله خودم دعاکنین❤🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم

من گفنم برم دوباره پیشش درستش کنه ولی دوستمم مث من بود رفت بهش گفت بعضیا برمیگرده دیگه دست ما نیست 

اگر براتون مقدوره واسه خوشبختی و عاقبت بخیری دنیا واخرت  همه مردم و جوونا از جمله خودم دعاکنین❤🧡
2728
من گفنم برم دوباره پیشش درستش کنه ولی دوستمم مث من بود رفت بهش گفت بعضیا برمیگرده دیگه دست ما نیست&n ...

اره درصدی برمیگرده

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
یعنی ارتودنسی متحرک برمیگرده؟ ثابت اینجوری نیست ؟

اره منم یه مدت متحرک استفاده کردم ولی زیاد جواب نمیده مثل ثابت

بعد رفتم گفتم سعید میرزایی برام لامینت انجام بده

اینطوری خیلی بهتره تا که هعی ارتودنسی بزارم

2738