2733
2734
عنوان

مسابقه عکسبازی از گل😎🌺🌸🌷+جایزه

| مشاهده متن کامل بحث + 6988 بازدید | 425 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینم عکس حلزون رو گل خونه ما...😊😊😊😘

ای جونم چه حس خوبی

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  
2731
با اجازه استارتر من عکس چند تا گل رو می‌فرستم البته نه واسه لایک واسه اینکه تاپیک رو گل بارووون کنم. ...

چندین ساله ناز افتابی ندیده بودم.مرسی.

انه...تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت...😍

بچه ها این گل زیبا تقدیم به همتون😂😂😂

بیشتر چماقه تا گل😂😂😂

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  
اینم عکس حلزون رو گل خونه ما...😊😊😊😘

من علشق حلزونم 

بچه بودم میذاشتم رو دستم راه برن 

خدا مارو برای هم نمیخواست ؛ فقط میخواست همو فهمیده باشیم !!! بدونیم نیمه ی ما مال ما نیست ؛ فقط خواست نیمه مون رو دیده باشیم !!!!  تموم لحظه های این تب تلخ ؛ خدا از حسرت ما با خبر بود !!!  خودش مارو برای هم نمیخواست ؛ خودت دیدی دعامون بی اثر بود 
کلی خندیدم...😅😅شبیه گرز انسان های اولیه تو کارتوناست.

وای اره خیلی مظلونه عاشقشم😂😂 بخدا نگاش میکنم حس ترحم بهش دارم...انگار خیلی ساده و مهربونه😅😅 

وای اره خیلی مظلونه عاشقشم😂😂 بخدا نگاش میکنم حس ترحم بهش دارم...انگار خیلی ساده و مهربونه😅😅  ...

خدا خیرت بده کلی خندیدم بیشتر بخاطر تشبیهت.

انه...تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت...😍
2706