2752
2734
عنوان

مسابقه عکسبازی از گل😎🌺🌸🌷+جایزه

| مشاهده متن کامل بحث + 6988 بازدید | 425 پست
فک کنم قرار بود نفری یه عکس بذارید😐ولی اشکال نداره حالا که گذاشتید حداقل با چندتا گل جدید اشنا شدیم

ببخشید دیگه نمیذارم🤗

و خداوند جانشین تمام نداشته های من است.....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
میشه به رتبه دوم و سومم جایزه بدید؟ من خودمم بکشم به سوگند نمیرسم

خب باشه😌😌 به نفرات دوم و سومم میدم همه هم یه اندازه:) شاارژ 2....شرمنده اگه کمه بچه ها:( من خودمم بدبختم😆😆دوس داشتم دور هم باشیم و گل ببینیم ... برای هیجانش گفتم جایزه بذارم میخواستم 1 دونه 5 تومنی باشه ولی به جاش به 3 نفر میتونم 2 تومنی بدم

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  
من تهرانم.لاهیجان تا لنگرود که راهی نیست.گریه چرا...

دوسندارم اینجارو نزدیک مادرشوهرم، اینجا اومدم کلا افسردگی گرفتم، نه دوستی دارم نه جایی میتونم برم کلا شدم ی ادم گوشه گیر

حانیه، حانا😁, کاترین اشتون 😎😎😎
ببخشید دیگه نمیذارم🤗

نه عزیزم گفتم که بذار تا گلهای جدید ببینیم

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  
اینم اخریش😋😁

فک کنم یه اتاق مخصوص گل داشته باشی تو خونت😅