2737
2734
عنوان

کنکور نظام قدیم بدم یا جدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6471 بازدید | 33 پست
واسه اینکه انقدر بدیهیه که نیاز به توضیح نداره.نظام قدیم مال دهه ۶۰ه، من ده سال پیش دیپلم گرفتم نظام ...

عزیزم نظام دوباره عوض شده این بچه هایی که الان کلاس یازدهم هستن سال دیگه میرن دوازدهم کتاباشون هم با بچه های دبیرستان فرق داره و سال دیگه یعنی ۹۸ دو تا کنکور برگذار میشه نظام قدیم و جدید

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نرگس جان منم میخوام سال ۹۸ کنکور بدم البته نظام قدیم چون کتابای تستم مربوط به نظام قدیمه نمیدونم حق انتخاب دارید برای نظام قدیم و جدید یا نه امسالم شرکت کردم ولی نشد بخونم اگه نظام قدیم شرکت میکنی بیا تا با هم بخونیم. منم رشتم تجربی نبوده 

نرگس جان منم میخوام سال ۹۸ کنکور بدم البته نظام قدیم چون کتابای تستم مربوط به نظام قدیمه نمیدونم حق ...

میخوای روزی چند ساعت بخونی؟

من تا 10 روز دیگه سرکار میرم بعد میخوام بیام بیرون و صبح تا شب درس بخونم

2728
میخوای روزی چند ساعت بخونی؟ من تا 10 روز دیگه سرکار میرم بعد میخوام بیام بیرون و صبح تا شب درس بخون ...

من از روزی ۳ یا ۴ ساعت شروع میکنم بعد آروم آروم زیادش میکنم یدفعه بخوام ۱۰ ساعت بخونم مخم هنگ میکنه   

منم سر کار میرم البته پاره وقت تقریبا ۱۵ روز در ماه سر کارم ۱۵ روز بیکارم اون ۱۵ روزی که میرم نصفه روزم آزاده 

http://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=1&id=5786

وجه: داوطلبان با توجه به اينكه فارغ‌التحصيل نظام قديم يا نظام جديد آموزشي هستند لزوماً بايد در آزمون مربوط به نظام آموزشي كه در آن فارغ‌التحصيل شده‌اند، شركت نمايند.

میخوای تل گرام با هم در ارتباط باشیم یا واتس اپ؟ فقط آخر شبا بیایم بگیم چقد خوندیم 

سلام نرگس خانم ستاره خانم منم مثل شماها امسال قصد دارم تجربی کنکور بدم و دیپلمم هم ریاضی فیزیک بوده، اگه گروه زدین منم هستم، منم کارمند هستم 

2738
https://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=1&id=5786 وجه:  داوطلبان با توجه به اينكه ...

ولی من یه نفر رو میشناسم که لیسانسشو سال 88 گرفته رفته پرسیده البته نمیدونم از کجا پرسیده ولی بهش گفتن میتونه نظام جدید کنکور بده و الان داره آموزشگاه کنکور میره با نظام جدیدا، 

سلام نرگس خانم ستاره خانم منم مثل شماها امسال قصد دارم تجربی کنکور بدم و دیپلمم هم ریاضی فیزیک بوده، ...

سلام عزیزم من داخل یه گروه هستم ولی بچه ها خواستن دیکه کسی اضافه نشه 

منم شاغلم اگه دوست داشتی بیا تل گرام با هم بخونیم چون هر دو سرکار میریم بهتر میتونیم به همدیگه کمک کنیم

2706