2737
2734
کسی تا حالا ترکمنستان( عشق اباد ) رفته؟؟؟؟؟؟؟
قشنگه ؟می ارزه ادم بره یا نه؟
"ایران وارد یک دوره 30ساله خشکسالی شده با صرفه جوییی در مصرف اب کشاورزی طبیعت و اینده فرزندانمان را نجات دهیم"CafeMom Tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه جاهایی واسه گردش داره؟؟
اخه هزینش در حدود سفر ترکیه در می یاد ، می خوام ببینم چیزای خاص و قشنگ حالا چه تاریخی چه تفریحی داره؟ یا
فقط یک شهر عادی با چند تا موزه است
"ایران وارد یک دوره 30ساله خشکسالی شده با صرفه جوییی در مصرف اب کشاورزی طبیعت و اینده فرزندانمان را نجات دهیم"CafeMom Tickers
2731
من عید رفتم. هواش خنک بود. واسه دیدن غیر از چند تا میدون و مجسمه چیز خاصی نداره. خرید خاصی نداره. یکی دو جا واسه خرید هست که مثلا بهترین جنساش ترکه که همونا تو ایران حتی با قیمت بهتر هم هست. ولی شهر اروم و تمیزی بود. ما بهترین هتلش بودیم که خیلی معمولی بود
البته شنیدم یه هتل جدید ۷ ستاره خوب هم زدن. ولی مطمین نیستم. بیشتر واسه جوونا خوبه که اهل نایت کلوپ و بار باشن. چون تنها سرگرمیشه و بچه هم اونجور جاهاش راه نمیدن
هزینش برابر کدوم شهر ترکیه هست؟؟؟ اخه من مشهدم. از مشهد زمینی میبردن که اون موقع ۵۰۰ تومن واسه ۴ شب بود. ولی شوهرم میگفت امسال شنیدم نزدیک ۲ تومن شده. با این قیمت اصلا نمی ارزه. به نظرم شهرای ترکیه مثل استانبول و انتالیا و الانیا اصلا یه چیز دیگست
2740
منم مشهدم
الان فقط ویزاش 600 تومنه
هتل 5 ستاره خوب هم شبی 400 -500 تومنه ، حالا ما می خواستیم با ماشین خودمون بریم
منم همین فکرو کردم
با یه هتل متوسط و زمینی 1800
اگه هتل خوب بخوای روی 2 تومن در می یاد ، منم چون بچه کوچیک دارم و نمی خوام راه دور برم این تصمیمو گرفتم ، که این طوری که می گی ارزش نداره
تازه برای ویزا باید دعوتنامه داشته باشی که خود اژانسا برات جور می کنن
خیلی کلاس گذاشتن واسه خودشون
اره نمی رم دیگه
انتالیا رو می خوام اوایل تابستون برم که واسه دریا و شنا خوب باشه
چون عید جایی نرفتیم ، گفتیم بریم همین نزدیکیا
اره ، کاش به جای ترکمنستان ترکیه کنارمون بود، ویزا هم نمی خواد
2706