2733
2734
عنوان

نگرانی ازلکه بینی در بارداری

86 بازدید | 8 پست

بچه ها خیلی نگران  لکه بینی هستم الان هفته ۱۱هستم و پروژسترون هم مصرف میکنم خونریزی در حد چند سی سی داشتم و بعد به حالت لکه بینی بود چ کار کنم؟ کسی بوده ک این مشکلو داشته باشه

خدایا واسم خدایی کن، مثل همیشه تنهام نذار  خدایا شکر که این روزو دیدم ،منم مامان شدم😍😍 مامان گل پسرم آیهان

منم از هفته 11تا 17لکه بینی داشتم جفتم پایین بود و قدامی 

امپول هفته ای یه دونه و هرشب شیافت پروژسترون دکتر برام نوشت 

باید استراحت کامل کنی سعی کنی راه ندری از پله بالا پایبن نکنی کار نکنی به خودت فشار نیاری 

بیشترم دراز بکش خوب میشی 

لکه بینی خیلی حساس من الان که 20هفته ام دیگه لکه نداذم فعلا ولی جفتم هنوز پایین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند وقته لکه بینی داری؟

از هفته شش بارداری بعد خوب شد دوباره همون تاریخ که تو هفته شش لکه و یه مقدار کم خون تازه بود تو هفته ۱۰ تکرار شد مث پریود اما خیلی خفیف تر

خدایا واسم خدایی کن، مثل همیشه تنهام نذار  خدایا شکر که این روزو دیدم ،منم مامان شدم😍😍 مامان گل پسرم آیهان
2731
منم از هفته 11تا 17لکه بینی داشتم جفتم پایین بود و قدامی  امپول هفته ای یه دونه و هرشب شیافت پ ...

همش در حال استراحتم اما نمیدونم چرا خوب نمیشه من هفته ۱۲باید برم سونو ان تی؟تعیین جنسیت هم میشه؟

همش در حال استراحتم اما نمیدونم چرا خوب نمیشه من هفته ۱۲باید برم سونو ان تی؟تعیین جنسیت هم میشه؟

سعی کن انقدر نگران نباشی و حرص نخوری 

حای یه کتری و بالشتم جابه جا نکن چون تو خیلی حساسی 

خوب میشه زمان میبره حتما از دستشویی فرنگی استفاده کن نه معمولی چون فشار میاره بهت 

به من تو ان تی جنسیت نگفت 18هفته که رفتم انومالی گفت بهم تو انومالی صد درصد معلومه ان تی احتمال خطا داره 

من که کله ام داغه همش کار میکنم نمیتونم اروم بشینم بایدبایدهنه حتما کاراما خودم بکنم از بس تو این دوران وسواس پیدا کردم کسی کمکم کنه کارشا قبول نداذم دهنه رحمم کمی بازه و اگه استراحت نکنم مجبور به سرکلاژ میشم 

سعی کن انقدر نگران نباشی و حرص نخوری  حای یه کتری و بالشتم جابه جا نکن چون تو خیلی حساسی  ...

اره خیلی حرص میخورم انگار هرچی بیشتر مراقبت کنم بدتره 

2740
من که کله ام داغه همش کار میکنم نمیتونم اروم بشینم بایدبایدهنه حتما کاراما خودم بکنم از بس تو این دو ...

وای نکن این کارو وقت واسه همه چی بعداز زایمان هست سلامت خودتو بچه از هرچیزی مهمتره