2733
2734
عنوان

تولدم مبارک😁😍

1461 بازدید | 29 پست

سلام بچه ها ۲روز دیگه تولدمه اما  دیروز با این ترفند برام تولد گرفتن صبح  رفته بودیم خونه مامانم واسه ناهار دعوتمون کرده بود وشوهرم بعداز ناهار گفت میرم سرکار  دم غروب داشتم با بچه بازی میکردم  یهو گوشی بابام زنگ خورد شوهرم بود گفت بابا دارم میرم خونه لوله خونه ترکیده انگار داره آب میده مدیر ساختمون زنگ زده بهم خودموبرسونم شماهم بیاییدمن دست تنهام بابام گفت باشه اومدیم مامانمم گفت منم میام گفتم تو چراااا بابا میره دیگه گفت وا تو نمیخوای بیای مگه😐 خونه تو آب برداشته هااا گفتم باشه بابا میاااام خلاصه بچه رو لباس پوشوندم و رفتیم سمت خونه مون نا گفته نماند دلشوره هم داشتم یکم😁 خلاصه رفتیم درو که زدیم شوهرم درو باز کرد و واقعا سوپرایز شدم خونه رو پراز بادکنک کرده بودورقص نورو ازاین قرتی بازیا و.... همه رو دعوت کرده بود و به همه یه شاخه گل رز داده بود که ازدر اومدم همه بهم گل دادن و تبریک گفتن خیلی شب خوبی بود اولین تولدی بود که نی نی جونم کنارمون بود و اونم خیلی خوشحال بود و همش میخندید بچه م تولد ندیده بود تاحالا😄😁

آنکه را خوبی کنیم هاری نگیرد آرزوست😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

وای عزیززممم مبارکت باشهههه😍😍😍 دست همسرت دردنکنه دوست مارو خوشحال کرده😄

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
مبارک باشه عزیزم ما که از این سورپرایزا ندیدم...شما لااقل ببینید دلتون خوش باشه

ایشالله که ببینی عزیزم  همیشه دلت شاد باشه ممنون از تبریکت😍😍😍

آنکه را خوبی کنیم هاری نگیرد آرزوست😊
 ممنون گلم چه عالی تولدت مبارک عزیززززم⚘⚘⚘⚘⚘

فدات.شوهره منم فکر کنم میخواد شب سوپرایز کنه.همش با مامانمو داداشم پچ پچ میکنن و یواشکی تلفنی حرف میزنن..منم خودمو زدم به کوچه علی چپ😂😂😂😂😂

الهی هیچ راه نجاتی نداشته باشی                                              وقتی غرق در خوشبختی هستی😍