2737
2739
عنوان

از خوبیای قوم شوهر

212 بازدید | 12 پست

مثلا واس من تو جمعای فامیلی و مراسماشون همه عروساشون دارن بچه داری میکنن واس من مادرشوهر و خواهرشوهرم بچمو نگه میدارن میگن تو راحت بشین پیش بقیه. اذیت کرد یا گشنش شد میاریم واست.

موقع شام ک شد اول واس من غذا میارن و میگن تو مشغول شو.

عادتشون دادم به سلیقه ام احترام بذارن.تاحالا بهم نگفتن لباست چه زشته یا...

هرچی میخرم میگن قشنگه و مبارکت باشه البته خودمم به وسایل اونا گیرنمیدم.

خونشون اکثرا از خودم میپرسیدن شام کدوم غذارو واست بپزیم.مخصوصا مادرشوهرم.دیگه عادت کردن غذایی ک من دوس دارم میپزن.

حتی یادشونه ک من نوشابه نمیخورم و همیشه واسم دوغ میارن سرسفره.

تا شاممو بخورم بچمو نگه میدارن.

موقع خونه تکونی خواهرشوهرم همیشه کمکم میاد حتی اگه من نرم.

تاحالا صدامون روهم بلندنشده.

بهم متلک ننداختن.من چیزی ک ازش خوشم نمیاد با لبخند و سکوت رد میکنم بیخیال میشن.

اینا چیزای کوچیکیه اما رعایتشون دل ادمو نرم میکنه باهاشون.

تو جمع فامیلای شوهرم درکل خیلی هوامو دارن مخصوصا.

چیزجدیدی یادم بیاد بازم میگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم با خونواده همسرم خدارو شکر مشکلی ندارم و دلیلشم اینه که ادمای باشعور و بافرهنگین ، چون اگه ادم حسابی نباشن تو هرجوری هم که رفتار کنی بازم یه حرفی ددرمیارن و یه مشکلی ایجاد میکنن

گاو هم که باشی اگر در موقعیت مناسبی قرار بگیری ، هستند کسانی که تورا بپرستند ... !

خداییش چیکار کردی اینا جلوی اقوامشون که مهمونی ایم احتراممو خیلی دارند اما توی خودمون چرت و پرت خیلی میگند ب شوهرم ک میگم میگند باهات راحتند که شوخی میکنند مدلاشونه

خدایا برام حفظ کن نی نی امو،خانوما در حق هم دعا کنیم
2738

زيادخونم نميان ميگن تو ميري سركارخسته اي شمابياييداينجاغذاراخودش آماده ميكنه واكثرابرااينكه من ظرف نشورم ظرف يه بارمصرف ميگيره -وقتي اونجاييم همش بهم ميگه برو بخواب سركارميري خسته ميشي  

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

دقیقا کاری به کار هم نداریم.خیلی وقتا سلیقه هاشون رو دوس ندارم اما با یه لبخند و مبارک باشه سرو تهش رو جمع میکنم.راجع به سبک زندگیشون نظر آنچنانی نمیدم.

رو تربیت بچه ام حساسم اما پیش اونا نشون نمیدم.گاهی دلخوریهای اوایل پیش اومده اما به هیچ عنوان پیش مثلا جاریم یا عمه اش یا...غیبتشون رو نکردم.فوقش به شوهرم تدکرش رو دادم.تنهایی پانشدم برم خونشون.همیشه باهمسرم بودم.شیک و اراسته.ژولیده پولیده یا با لباس خونگی نه.

وقتایی ک همسرم به مادرش پول میده دخالت نکردم.اوایل مثلا قایم میکردن یا نشون نمیدادن ک گرفتن.ولی کم کم حساسیتا رفت چون شوهرم همیشه قبلش بهم میگفت ک فلان تومن میدم یا بعدا بهم میگفت.

اما اینم بگم خودشون هم خانواده سنتی و آبرو داری هستن ک سرهرچیزی بحث نمیکنن.کلا احترام دارن.

خوش به حالت به نظرم همش از رفتارا و سیاست های خودت نیس از خوبی اونا هم هس ان شاالله همیشه خوب باش ...

دقیقا خودشون هم خوبن.از خانواده های اصیل و سنتی ک نباید صدای بلند ازخونه بره بیرون یا بی آبرویی بشه.