2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من شنیدم بانک رسالت به غیرشاغل ها هم وام میده . سود دو درصد هم هست . برو بپرس مطمین شو

زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار

رسالت عزیزم سودش فکرکنم۴ یا ۲ درصده سه تا چهارماه پول میزاری توحساب همونقدر وام میده.به غیر شاغل ها هم میده ولی ضامن کارمند و چک میخواد

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم برای سلامتی نی نی من و نی نی شما
رسالت عزیزم سودش فکرکنم۴ یا ۲ درصده سه تا چهارماه پول میزاری توحساب همونقدر وام میده.به غیر شاغل ها ...

چک رو مطمئنی؟؟ بدون چک نمیدن؟ ضامن و فیش خصوصیش باشه کافی نیست؟

نمیدونم بنظرم دوتاضامن میخوان ولی اگر یکی باشه قبول میکنن جای یکیش چک بگیرن.حالا بازم برو بپرس ولی زیاد سخت گیری نداره رسالت

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم برای سلامتی نی نی من و نی نی شما