2733
2734

من بیشتر از یکساله اقدامم...بیاین باهم از اولش بگیم که چیکارا کردیم...پیش کدوم دکترا رفتیم...چیا میخوریم..و هرچی که بهمون دلگرمی بده

من اول از همه پیش یه دکتر به اسم زارع پور رفتم که ازمایشای کلی نوشت برام و بعد از این که بردم پیشش گفت یکسال طبیعیه..بعد یکسال بیا...منم یکسال دکتر نرفتم...بعد دکترو عوض کردم پیش شادانلو رفتم که ازش خوشم نیومد...حالا هم نمیدونم کجا برم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدارو شکر من که هر باری دارو خوردن و اقدام کردم و خیلی حساس شدم نشد ولی اون ماه که بیخیال بودم دارو نخوردم و توکل به خدا کردم شد بهترین کار توکل به خدا ونداشتن استرس هستش

خدایا شکرت   
2731

سلام منم الان یکساله دارم اقدام میکنم . دکتر که رفتم متوجه شدم مشکل تخمدان پلی کیستیک دارم . که تابستون سال پیش با کلومیفن و دوفاستون باردار شدم اما تو 5 هفته سقط شد . و بعدش دکترمو عوض کردم و کلی آزمایش  و عکس رنگی دادم که مشکلی نداشت . بعدش با آمپول فاستیمون باردار شدم که برای بار دوم تو 5 هفته سقط شد . آزمایش روتین سقط دادم که هیچ مشکلی نبود و همه چی طبیعی بود . الان این ماه دیگه دکتر نرفتم چون واقعا خسته شدم . اما یه سر به طب سنتی زدم و گفتم حداقل اینو امتحان کنم . حجامت عام و ساکرال انجام دادم . تا ببینم چی میشه . ان شاء الله خدا ب همه ی منتظرا نی نی تپل مپل و خوشکل بده

2740
خدارو شکر من که هر باری دارو خوردن و اقدام کردم و خیلی حساس شدم نشد ولی اون ماه که بیخیال بودم دارو ...

میدونی جسمین جان آخه وقتی نا امید میشی توکلتو از دست میدی...من خیلی نذر کردم ولی هیچی نشد...حتی سعی کردم بی خیال باشم...اصلا اولاش یعنی شش ماه اول بیخیال بودم ولی بازم فایده نداشت

اگه بخوام بگم مثنوی هفتاد من کاغذ میشه خواهر منم دو سال و نیمه اقدامم

ای جانم...خوب برای ماهم بگو ماری جان...من خیلی نا امیدم...میخوام برم ای وی اف...ولی میترسم اونم نشه..هزینه هاشم بالاس...واقعا توی این گرونی خیلی سخت میشه

سلام منم الان یکساله دارم اقدام میکنم . دکتر که رفتم متوجه شدم مشکل تخمدان پلی کیستیک دارم . که تابس ...

دکترات کیا بودن دوستم؟ازشون راضی بودی؟ من از طب سنتی به شیمیایی رسیدم...گفتن باید گرمی بخورم..یه ترکیبی بود از میخک سیاهدونه عسل قرص کمر دارچین زنجبیل فلفل سیاه و هل ..میکوبیدم بعد صبحا ناشتا میخوردم...دو ماه...هیچ فایده نکرد

ایشالله که همه نی نی دارشن شاد شن منم بشم

[QUOTE=57112344]دکترات کیا بودن دوستم؟ازشون راضی بودی؟ من از طب سنتی به شیمیایی رسیدم...گفتن باید گرمی بخورم..یه ترک ...[/QUOTE

چندتا دکتر رفتم . گازر ، دیباوند .. من فعلا بیخیال اینا شدم . هر آزمایشی میدم نرماله اما اتفاقی نمیفته خسته م از دکتر و آمپول . ب خدا هر کار میکنم فکرم مشغول نباشه ، نمیشه . من که یکسال صبر کردم با این دکترای شیمیایی حالا ببینم این یک ماه طب سنتی جواب میده یا نه

[QUOTE=57112344]دکترات کیا بودن دوستم؟ازشون راضی بودی؟ من از طب سنتی به شیمیایی رسیدم...گفتن باید گر ...

ایشالله که این ماه نی نی بیاد توی دلت...میفهمم چی میگی...وقتی کارت به دکترا بیفته دیگه خلاص نمیشی...خیلی پول دوستن و وجدان ندارن اکثرا...حجامت میگن خوبه...اگر نی نی داشتی توروخدا بیا بگو منم دوباره برم سراغ طب سنتی

2706