2737
2739
عنوان

نیمه دومی ها.....بهترین دبستان های دخترانه در مشهد... کمک!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 83938 بازدید | 48 پست
ببخشید می خواستم بدونم بهترین دبستان تو محدوده اب و برق چیه و اصلا غیر انتفاعی بهتره یا دولتی و اینکه واسه پایه اول شنیدم نیاز به سنجش هست مدارس انجام میدن یا باید جای خاصی برم و از این مدارس تکلیف در مدارس اطلاعی دارین و کدوم محدوده هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من دختر خواهرم حضرت زینب میره از نظر معلم ها عالی هست اما واقعا بچههاش افتضاحن و چیزهایی فهمیده ک کلی خواهرم از جابجایی مدرسه اس ناراحته
برهرکسی ک مینگرم.در شکایت ااست در حیرتم ک گردش گردون بکام کیست
2731
2738
سلام شما راضی بودید از امیدوار؟ معلم کلاس سوم کدومشون خوبه؟ همه معلماش خوبن یا بعضیاشون؟

تو هر مقطع،حداکثر 2تا معلم عالی داره،بقیه معمولی هستند،معلم کلاس سوم خانم رادمنش خوبه

ادبستان نجم الدين تو خيابان ناصرخسرو ١٩ (پشت ميدان تلويزيون ) هم پيش دبستاني داره هم دبستان  با اينكه ٣ ساله تاسيس شده ولي خيلي خوب كار ميكنن 

دختر خواهرم ٣ ساله اونجا ميره و خيلي راضين

من دخترمو میخوام بزارم دولتی..چون تو همه چیزها معلم حرف اولو میزنه و دولتی ها معلماش بهترن.دولتی اکبرزاده رو شنیدم تو احمداباد عالیه.تایم صبح داره..حضرت زینب هم طرف ابکوه ولی تایم صبح و بعداز ظهر کسی جاایی دیگه سراغ داره.مذهبی هم باشه

2706