2733
2739
عنوان

کسانی که تو ترکیه زندگی می کنن . لطفاً بیایین . سوال دارم .!!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 54157 بازدید | 376 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لعنت به دنیایی که از چند ثانیه بعد خودت خبرنداری 😭😭😭😭 

آخ جیگرم آتیش گرفت وقتی تاپیکتو خوندم چندروز بعد تاپیکت فوت کردی روحتان شاد و یادتان گرامی 

خدارحمتت کنه زهرا جونم 😔😔 

دلم گرفت این صبح جمعه با دیدن تاپیکات 😢😢 

اخ فقط خوبه که سه تاتون باهم رفتین اون دنیا چه سعادتی داشتین باهم رفتین 

چقدر خوبه که دیگه یکیتون بعد رفتن اون دوتا عزادار نشد😞

روح زهرای عزیز و همسرشون و ترنم کوچولو رو با صلوات و فاتحه شاد کنید ممنون میشم 🙏🙏

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 
2731

بسم الله الرحمن الرحيم(1)

الْحَمْدُ للّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ (2)

الرَّحْمـنِ الرَّحِيمِ (3) مَالِكِ يَوْمِ الدِّينِ (4) إِيَّاكَ نَعْبُدُ وإِيَّاكَ نَسْتَعِينُ (5) اهدِنَــــا الصِّرَاطَ المُستَقِيمَ (6) صِرَاطَ الَّذِينَ أَنعَمتَ عَلَيهِمْ غَيرِ المَغضُوبِ عَلَيهِمْ وَلاَ الضَّالِّينَ (7)

بسم الله الرحمن الرحيم

قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ (1) اللَّهُ الصَّمَدُ (2) لَمْ يَلِدْ وَلَمْ يُولَدْ (3) وَلَمْ يَكُن لَّهُ كُفُواً أَحَدٌ (4)

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 

@_alisan_    

ایشون مامان ترنمه

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
2738

28 فروردین به سایت اومدی و 10 ماه بعدش از سایت کوچ کردی و به آسمان رفتی

روحت شاد عزیزم

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت
2706