2737
2734
عنوان

خونریزی بدون علت دربارداری

339 بازدید | 13 پست

هفته سی و سه بارداری ام از اول بارداریم لک بینی داشتم که شیاف داد دکتر بعد از اونم که هرهفته یه امپول پروژسترون میزنم الان لک بینیم شده خونریزی خفیف که گاهی میاد و میره کلی سونو رفتم میگن مشکلی تو بارداریت نیست دیگه دکترمم میگه نه کاری از تو برمیاد نه من پس منشا این لک و خون ها چیه کسی تجربه ای داره؟

همسرم ..... بهترین انتخاب زندگی من....خوشحالم که با تو بودن را تجربه میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وا گیسو جون به موقع و سالم زایمان کرد؟

آره عزیزم..بچه ش پسر بود...اون خونریزی شدید داشت کلا...

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2738

من اونروز دیگه فک کردم زایمان دارم بعد یه ربع قطع شد خونریزی رفتم سونو گفت همه چی نرماله  اخه پس این چیه میاد اگه نرماله؟

اخه برا من هیچ تشخیصی هم نمیدن گیج شدم واقعا

چه عجب یکی پیدا شد مثل منه-عزیزم منم 15 هفتمه-همش لکه بینی و خونریزی بدون علت داشتم-از بس شیاف و امپول میزنم خسته شدم آخه سونو هیچ دلیلی نشون نمیده-سری آخر دکتر گفت شاید دهانه رحمت زخم باشه که گفت اگه قطع نشد از اونه-الان به لطف آمپولهای و شیاف ها بعد از ده روز قطع شده ولی من مطمئنم زخم ندارم چون یکماه قبل بارداریم پاپ اسمیر دادم 

الان دیگه این پست برام خاطره شده و نی نی ام هم داره برا خودش بازی میکنه اونور سالن  برای اونایی که این مشکلو دارن بنویسم که من درست تو موعدی که سونو زده بود زایمان کردم بدون هیچ مشکلی علت لک هام هم بر خودم ناشناخته موند ولی خدا رو شکر چیز خطرناکی نبود به حرف دکترتون اعتماد کنین و بارداری و برا خودتون تلخ نکنین