2733
2734

بچه منم دو سالو نیمشه و چند تا کلمه محدود میگه و همش میگه اون چیه و صدای چیه (البته صدای چیه رو خوب ادا نمیکنه)مرکز بهداشت که میگفت تا 3سالگی طبیعیه حالا منم تصمیم دارم گفتار درمانی ببرمش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تجربه دارم ولی راه حلی ندارم متاسفانه دخترم ۵سالش هست وحدودا از آخرای سه سالگی به حرف کامل افتاد ولی دایر لغاتش کم بود الانم که لغاتش زیاد شده ولی گفتارش کودکانه هست و۱۳لغت اشتباه تلفظ میکنه 

گفتاردرمانیم هم هزینه بالای داره هم خیلی وقت میخواد برای بچه بزاری دخترم حوصله نمیکنه همکاری اصلا نمیکنه داغون داغونم فعلا بی خیالش شدم تا تابستون دوباره ببرمش گفتاردرمان 

2731
من تجربه دارم ولی راه حلی ندارم متاسفانه دخترم ۵سالش هست وحدودا از آخرای سه سالگی به حرف کامل افتاد ...

عزیزم من شنیدم که اگه نتونن تا قبل مدرسه صحبت کنن نمیتونن مدرسه عادی ثبت نام کنن 

2738

سلام

من دختر ٥ساله اي دارم كه از ٤سالگي  متوجه شدم حرف زدن براش مشكله و نميتونه جمله بندي درس داشته باشه

خيلي نگران بودم

دنبال يه مركز تخصيصي گفتار درماني كودك ميگشتم

تا اين كه با مركز تخصيصي افتاب تو شرق تهران آشنا شدم

الان بيشتر از ٦ماه كه دارم با اين مركز همكاري ميكنم و

از كادر ش خيلي راضيم و دخترم خيلي پيشرفت كرده

خواستم به همه مامان باباها معرفي كنم

٧٧٨٨٩٩٨١

٧٧٧٣٤٤٥٦