2737
2739
عنوان

درمان شده های سینوزیت بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 190056 بازدید | 129 پست
یه چیزی بهت یاد میدم که خوب میشی و دعام میکنی فقط خواهش میکنم اگه سوزش داشتی تحمل کن که واقعا جواب د ...

عزيزم ايني كه گفتي واقعا اثر داره چون اينقدر راههاي اشتباه رفتم ديگه خسته شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم انشالله حل میشه  دعا که شدیدا محتاجم

سلام خانمي 

من امشب استفاده كردم

چند قطره بايد بريزيم 

و اينكه خيلي حالم بد شد و كلي بالا اوردم ولي حس ميكنم راه بينيم باز شده

البته اينقدر سرم درد گرفت مجبور شدم يه ژلوفن بخورم

بنظر شما طبيعيه

سلام خانمي  من امشب استفاده كردم چند قطره بايد بريزيم  و اينكه خيلي حالم بد شد و كلي با ...

سلام گلم گوش کن 

من خودم استفاده میکنم یه وقتا که سینوزیتم اوت میکنه 

سبک میشه سرم واقعا 

ببین شما شب اول یه قطره سمت راست بینی بچکون بعد سرت رو به حالت سجده اصلا چیزی نیست که حالت به هم بخوره قشنگ انگار راه بینی باز میشه شب دوم یه قطره سمت چپ بعد به همون حالا شب سوم دوقطره سمت راست  شب چهارم دوقطره سمت چپ بعد تا ۳قطره ادامه میدی بعد دوباره دوقطره یه شب سمت راست وچپ و بعد یه قطره سمت راست و چپ 

انشالله خوب میشی 

2738
سلام گلم گوش کن  من خودم استفاده میکنم یه وقتا که سینوزیتم اوت میکنه  سبک میشه سرم واقعا ...

واي من هر طرف سه قطره ريختم براي اين حالم بد شد

مرسي عزيزم كه وقت گذاشتين و جواب داديد 

فردا شب كه ميرم تو اف كه يه خورده بهتر شم بعدش طبق برنامه شما شروع ميكنم

بازم ممنونم😘😘

واي من هر طرف سه قطره ريختم براي اين حالم بد شد مرسي عزيزم كه وقت گذاشتين و جواب داديد  فردا ...

خواهش گلم 

درکت میکنم خودم اینجور میشم یه وقتایی باورت نمیشه دنیا برام به آخر میرسه این دستور هم که گفتم یه بنده خدایی که مطالعات طب سنتی زیادی انجام داده بود روی بستگانش امتحان کرد وواقعا جواب گرفت 

قبلش یه حمد بخخون به نیت شفا وانجام بده  

ماساژ روغن بادام تلخ روی شقیقه ها و ملاج سر هم موثره 

التماس دعا گلم 

وای اسم سینوزیت میاد حالم بد میشه اصلا چون چند سالی درگیر این مریضی مزخرف بود

خداروشکر که به لطف دکتر رزیتا جعفری خوب شدم. اون موقعی که داشتم میرفتم پیششون فکر می کردم مثل بقیه دکترای دیگه فایده نداره اما درمانم که کامل کردن متوجه شدم چقدر علائم بیماریم بهتر شده 

مطبشون فرمانیه است شاید یکم براتون دور باشه ولی بخدا ازششو داره از شر این سینوزیت بیخود راحت شید 

خواهر زاده منم سینوزیت داشت خیلی دنبال دکتر براش گشتیم با معرفی یکی از دوستاش رفتیم پیش دکتر رزیتا جعفری واقعا همون طوری که می گی دکتر جعفری کارش خیلی خوبه 

البته من کار درمانی از ایشون دیدم

بچه دکتر علاف اکبری رو نشنیدین..؟

خیلی دکتر خوبیه تو این زمینه یعنی تخصص داره . 

یکی از همکاران رفته بود پیشش و خیلی راضی بود . می گفت بعد یه دوره درمانی خوب شدم . اونم از یکی از دوستاش پیداش کرده بود . 

2706