2733
2734
من که به لطف اشتباه بستن شوهرم کشوها افتاد پشته نرده تخت نمیشه ازش استفاده کرد

خسته نباشه واقعا😐

دوست دارم مادر باشم.فرزندم الهی که به حق سمنوی فاطمه بر من نازل شوی..روی چشمانم بزرگت میکنم..فقط نامدار باش و پرافتخار..خداوندا بگذر از گناهانی که مانع از مادر شدن من میشود..خداوندا میخام همه ی عمرم مادر باشم..امیدم را ناامید مکن..یا ارحم الراحمین..ع

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
سلام.ممنونم.میشه بگی خرت و پرت چیه؟من فقط چند تا حوله دست گذاشتم.

مثلا یه چیزی تو سیسمونی بود مثل قنداق فرنگی استفاده نمیشه فعلا.یا زمین بازیشو جمع کردیم گذاشتیم.ولی واسه اون دوتا کشو پهن بود

من مُردم بدون اینکه مادرم بفهمه.....
نمیشه درستش کرد؟مال من خالیه.نمیدونم چی بزارم داخلش

میزه تعویض اومده روش سنگین هم هست دیگه هرجی گفتم اصلا گوش نداد که درستش کنه حالا منتظرم بزرگ بشه تخت نوجوانی بشه بعد از کشوهاش خودش استفاده کنه

بنظرم بكنش يه انباري كوچولو كارتون وسيله ها يا چيزايي كه نگه داشتي شايد يروزي بكارت بياد و از اينجور ...

ممنونم.کشو پایین تخت و انباری کردم🙈.یه چند تا کشو کنار تخت هستش اونا رو نمیدونم چجوری پرش کنم

میزه تعویض اومده روش سنگین هم هست دیگه هرجی گفتم اصلا گوش نداد که درستش کنه حالا منتظرم بزرگ بشه تخت ...

کاش مال منم برعکس بود.با سه تا کشو نمیدونم چکار کنم.😄اصلا چرا اتاق بچه انقدر کشو داره؟😂😂