2733
2739
عنوان

مشکلاتی که به هیچکس نمیتونیم بگیم رو اینجا بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 368872 بازدید | 4567 پست
من ۴ساله ازدواج کردم وی عمل توده تخمدان داشتم ک الکی ب همه گفتم ی کیست بودعمل کردم.. شیمی درمانی شدم ...

سلام

ببخشید از کجا فهمیدی توده تخمدان داری و همون کیست معمولی تخمدان نیست؟ آزمایش خاصی دادی؟

الان مگه تخمدانت فعال نیست؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم چرامن هم که عاشق دخترم بودم بعدازبدنیااومدن بچه دوم مثل شماشدم واقعاازگفتنش خجالت میکشم خیلی ...

من خودم مادر دو تا پسرم اما هميشه فكر مي كردم أولي براي همه مامانا يه چه خاص و با همه فرق داره الان از احساس شما تعجب مَي كنم 

احتمالا چون دومي كوچيكه و شيرينه شما فكر مَي كنيد بيشتر دوستش داريد 

منم خيلي از كاراي پسر كوچيكم و شيرين ربوني هاش ضعف ميكنم اما كافيه پسر بزرگم جاييش درد بگيره مثل ديونه ها ميشم البته پسر بزرگه من ٨ سالشه و كوچيكه ٤ 

امیدوارم خدا مشکل هرکسی رو به هر نحوی حل کنه ولی  شاید خنده دار باشه ولی وقتی جایی دعوت میشم د ...

قد خودتون چقدره؟

170 کوتاه نیست که اخه اینقدر بزرگش کردی

در مورد اون دوستمون خوب واقعا قدشون کوتاه بود ولی شما نه

اما به نظرم فقط به خوبیهاش فکر کن نزار کسی دلن رو خالی کنه با حرفهای بی ارزش منو شوهرم جفتمون کوتاهیم و از الان دخترمو پیش متخصص غدد میبرم که قد اون  کوتاه نشه

من 155 و شوهرم 165 

تازه مامانم بهم غر میزنه که چکار داری خلقت خدا هرچی باشه حسنه کوتاه و بلند نداره ولی خب برای دخترم میخوام که قدش بلندتر باشه

تو خونوادمونم من اینجورم خواهر و برادرم بلندن هر دو

ولی من به عنوان عیب نگاه نمیکردم هیچوقت

ترا یک دل داده اند که یک دلبر گزینی نه اینکه انرا صد پاره کنی و به هر پاره مهمی را اواره
2728
اونو مثل چایی دم میکنن و میخورن خیلی تلخه ولی خوب بهتراز کوتاژ یا سایکوتکه  نمیدونم چرا عطاریه ...

مثل من بيچاره سه بار كورتاژ شدم 😔

اما خدا دوستم داشت 

اتفاقا رفتم دكتر گفت بزار اول معاينه ات كنم ببينم رحمت سالمه يا نه 

خيلي دلم ريخت اما خوشبختانه سالم بود خود دكتره هم خيلي تعجب كرد 

خدا رو شكر الان ٢ تا پسر دارم 

استارتر نمیخوام به تاپیکت ایراد بگیرم ولی یکی از دلایلی ک تو هیچ دینی جز دین مسیحیت اعتراف به گناه در حضور کسی پذیرفته نیست همینه ک میای گناهتو میگی نچ نچ بقیه بلند میشه تو میشی بده اونا میشن خوبه 

الان گیر دادین به پروا و ی جوری صحبت میکنید انگار خودمون هیچ گناهی نکردیم یا هیچ گناهی قرار نیست بکنیم برصیصا هم باشیم یک اشتباه باعث سوختن بهشتمون میشه 

چه همه پیامبرزاده شدن برای من 😒😒😞😞

والا منم چادریم منم خدا قبول کنه مومنم ولی ادعای شما رو ندارم 

یادتون نره شیطان هزاران سال تقدیس وحمد خدا رو کرد ی غرور بیجاش باعث شد از بهشت پرتش کنن بیرون و اون هزار هزار سال عبادتش به دردش نخورد 

تاپیک شده فقط قضاوت این و اون 😒😒😒حکم میدن خانما بترسید از این که کسی قضاوت کنید ک نمیرید مگر اینکه اشتباه اونو مرتکب بشید انقدر مغرور نباشیم ما فقط انسانیم فرشته نیستیم 

تیکرم مال بارداری نیست.تیکر رسیدن به بزرگترین آرزوهامه💓😘😍کاربری اولم مال سال۹۵هست😌😋زیارت عاشورا به روش آیت الله حق شناس😍اگه حاجتتونو از امام حسین (ع)گرفتید برای ازدواج من و خواهرکوچولوم دعا کنید🌹🌼
2738
من از ۲۰ سالگی تا الان ک ۱۱سال میگذره نزاشت ازدواج کنم.همش بهانه اورد همش کلاس گذاشت

اگر پدرتان در قید حیات نباشن که با اجازه خودت عقد می کنی اگر هم پدرت ناراضی هست از طریق دادگاه اجازه عقد بگیر و برو برای همیشه با اون زندگی کن می تونی بچه هم بیاری

سلام ببخشید از کجا فهمیدی توده تخمدان داری و همون کیست معمولی تخمدان نیست؟ آزمایش خاصی دادی؟ الان ...

پریودنمیشدم.. دردداشتم خیلی بد.. شکمم قلمبه شده بودوام ارای رفتم وازمایش های تخصصی.. ن اون تخمدانی ک توده داشت رودراوردن

مشکل بزرگی که من دارم اینه که چندماهه که دچارگشادی و شل شدن واژن شدم 😭😭😭😭

خیلی روحیه م داغونه 😔😔😔

چندین دکتر هم رفتم ازآخری پرسیدم ببین افتادگی رحم ندارم .گفت یه کم داری زیاد نیست

ولی خیلی خیلی روحیه م خرابه

😭😭😭😭😭

2706