2733
2734
عنوان

شوهرم خیلی خونسرده . چی کارش کنم؟ این موضوع خیلی آزار دهنده است.

| مشاهده متن کامل بحث + 3590 بازدید | 20 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سارا جون شرایط منم مثل تواه. شوهرم 2ساله که خارج از تهران کار میکنه ولی پول کمی در میاره.ظاهرشم مثل شوهر تو اینقدر خوب نگه میداره که همه خیال میکنن ما خیلی وضعمون خوبه وشوهر منم همش داره زحمت میکشه و منم باید همش هوای شوهرمو داشته باشم بجای اینکه اون هوای منو داشته باشه.البته من بچه ندارم.واقعا وای بحال تو.خیلی درکت میکنم .خدا بهت صبر بده وبه شوهرت همت که همه چی حل شه.اوایل منم خیلی حرص میخوردم ولی دیدم فایده نداره وخودمو بده میکنم. الان شوهرم برای جاییکه کار کرده پولشو نمیدن همینطور دار پیگیری میکنه.در حالیکه من همون موقع بهش میگفتم که تو داری مفتی کار میکنی میگفت نمیتونن پولمو ندن که...دیر وزود داره ولی بالاخره میدن. که الانم اون بالاخره است که از قضا کارفرماش یکی از فامیلاشونه که افتادن به جون هم.پس توام بی خیال شو.وهر زمانی م که تهران اومد بهش مسوولیت بده که کاراتو قبل از رفتن انجام بده وگردن تو نیافته.مهمونیم سعی کن با ودش بری تا حرمتا شکسته نشه ومجبور شه واسه مهمونیم که شده بیاد تهران.