2737
2739
عنوان

لطفا بیاید به دوستم کمک کنید

314 بازدید | 33 پست

بچه ها ...من و دوستم هر دو توی این شهر غریبیم...ما به علت شباهت زیاد زندگیمون به هم خیلی با هم صمیمی شدیم ..همدیگه رو از مطب دکتر روانشناس شناختیم..اونم مثل من پدر و مادرش جدا شدن..و زندگی خونوادگی آرومی نداشته...از نظر من همسر فوق العاده محترمی داشت..فوق مهندسی داره.‌خود دوستم هم گرافیک خونده اما کار نمیکنه‌‌همسرش هم خیلی مهربونه توی جمع ..هم خیلی شاد و دست و دلبازه‌.همه چیزش از نظر من عالیه..متاسفانه متاسفانه امشب دوستم پناه آورد خونه من...کتکاری داشتن و ظاهرا این اولین بار نیست..همسرم هم که فهمید رفت خوابگاه..که دوستم راحت باشه...من بهش آرامبخش دادم تا بخوابه...باور نمیشد همسرش انقدر وحشی باشه..جای زیادی توی صورتش نمونده...اما ظاهرا خیلی بد دعوا کردن

اینا رو لطفا بخونید تا بقیه اش رو بگم...دوستم میگه اوایل ازدواجشون هفته ای یکبار این کتک کاری ها بود و از ترس آبرو بروز نداده..مشاور رفتن با هم و بعد رسیده به ماهی یکبار الانم تقریبا دوسال بوده که پیش نیومده..و امشب  یهو پیش اومده...من فکر میکنم همسرش جنون آنی داره..نمیدونم...مشاور اینجا نمیره دیگه میگه همه میشناسنم..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستش من بهش پیشنهاد کردم بزاره از خونه بره...اصلا یک مدت بیاد پیش من..ولی همسرش نفهمه...یا اینکه رره شهرستان پیش خونواده اش...من بهش گفتم یک جوری بترسونش ..ولی خودم خجالت میکشم از این پیشنهادم..من همیشه فکر میکردم مگه زنها دورازجون حیوونن که کتک بخورن..باید جدا شن..الان با شنیدن شرایط سخت خونوادگیش که من از این قسمتش بی اطلاع بودم..نمیتونم این پیشنهاد رو بدم..

2728

گفت چند بار دستم رو بردم طرف تلفن به پلیس زنگ بزنم‌اما ترسیدم برای موقعیت کاری همسرم بد بشه...من جای دوستم احساس بدبختی میکنم..هیچ قانونیییی هیچ چیزی نیست که بشه ازش کمک گرفت؟

2738

دوستت دوستش داره که فکر موقعیت شغلی شوهرشه.پس طلاق پیشنهاد درستی نیست. چون این اقا دو بار منت کشی کنه ازش حل میشه.

قهر باشه جدی. بره شهرستان. نه برای قهر. به اقا بگه نیاز به تنهایی دارم و این قرتی بازیا. بزاره یکم دلتنگش بشه بعد باهاش حرف بزنه.

باید اقا درمان ش

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
همینجوری کتک خوردت

نه دعواشون شده...گفت سر یک‌چیز الکی راستش خیلی هق هق کرد نفهمیدم درست اما انگار گوشی دستش بوده همسرش داشته تی وی میدیده

..سوالی پرسیده این جواب نداده بعد گوشی رو از دستش گرفته پرت کرده و از اینجا شروع شده

دوستت دوستش داره که فکر موقعیت شغلی شوهرشه.پس طلاق پیشنهاد درستی نیست. چون این اقا دو بار منت کشی کن ...

بهم گفت یکبار دوسال پیش سه هفته قهر کرده بعد از اون دیگه اتفاق نیفتاده به این شدت تا امسال..راستش من قبلا فکر میکردم خیلی راحت میشه برای این قضایا راه حل طلاق داد..الان نمیدونم چی کار کنم...فقط گفتم صبر کن یکم ورم صورتت بخوابه بعد برو شهرستان

کاری نمیشه کرد همه رو خودت گفتی دیگه  متاسفم برای دوستت  یا باید درمانش کنه یا طلاق بگی ...

وای بخدا اصلا باورم نمیشه..یکبار سر یک قضیه ای همسرم خیلییی الکی لج کرد و به هیچ عنوان کوتاه نمیومد ما توی جمع اینها بودیم و من شوخی شوخی جریان رو مطرح کردم انقدررشیک همسرم رو قانع کرد که بعد از اون همه به شوخی بهش میگفتن مستر جنتلمن..انقدر که با شخصیت و سلیس حرف میزد..حالا دوستم میگه گاهی تو دعوا خودش رو هم میزنه..

ادم نمیشه قضاوت کنه حرفای شوهر دوستت رو باید شنید باور کن اینقد تاپیک های مختلف زده شده نمیشه به این حرفا اعتماد کرد مطمن هستی که دوستت راست میگه 

از طرفی مشخصه دوستت همسرش رو دوست داره بالاخره چندسال زندگی میکنن تازه میگی اوایل خیلی کتک کاری داشتن الان کمتر شده چطور اون اوایل تونسته تحمل کنه الان اذیت شده 

ببین الان نیروهایی که از ۱۱۰ میان برای مسائل اینطوری دوره دیده ان مثل سابق نیست 

میان با زبون خوش و نرم آقا رو یکم تهدید میکنن که چون ضرب و شتم کرده مجرمه 

اینا رو به دوستت بگو که از چیزی نترسه 

کسی که دست رو زن بلند میکنه باید تاوان اشتباهشو بده 

My way or 👉🏼 Highway 
وای بخدا اصلا باورم نمیشه..یکبار سر یک قضیه ای همسرم خیلییی الکی لج کرد و به هیچ عنوان کوتاه نمیومد ...

آره متاسفانه منم دیدم از این آدمها

بالاخره هر کی تو زندگیش یه جور خلا داره که یع طوری بروزش میده

2706