2733
2734
عنوان

دوستان بهترین مارکایی ک واس مواد غذایی یا شوینده مصرف کردید....

| مشاهده متن کامل بحث + 22766 بازدید | 812 پست
روغن زیتون فدک فرابکر وارگانیگ با20سال سابقه  وصادرمیشه به خارج ازکشور

ممنون و متشکرم

السلام عليك يا صاحب الزمان مهدي موعود عجل الله تعالي فرجه الشريف عليه السلام یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی آقا بیا دلم برات لک زده می ترسم روزی بیایی من نباشم این حسرت به دلم بمونه بیا آقا بیا اين عشق آتشين ز دلم پاك نمي شود مجنون به غير خانه عشقش نمي شود بر تخت يوسف كنعان نوشته اند هر يوسفي كه يوسف زهرا نمي شود دل از طلب ندارم تا كام من بر آيد يا جان رسد به جانان يا جان من در آيد آن دوست که دیدنش بیاراید چشم بی دیدنش از گریه نیاساید چشم ما را ز برای دیدنش باید چشم گر دوست نبیند به چه کار آید چشم در تأخیر ظهور نقش نداشته باشیم که اگه نقش داشته باشیم اون دنیا باید جواب منتظرا و خونای به ناحق ریخته شده در اثر تاخیر ظهور رو بدیم اون موقع چه جوابی خواهیم داشت می خوان هر جوری شده اسلام و مسلمون ها رو به فساد بکشن آهای اونایی که منتظر مولایید آقا جز ما شیعه ها کيو داره؟ شما رو به خدا بیایم حداقل ما نمک رو زخم مهدی فاطمه نریزیم یکم حواسمون رو جمع کنيم که امام زمان هر هفته کارنامه اعمال ما رو چک می کنه از دست خودم ناراحتم که اعمالم اصلا در شان یک منتظر نیست کمکم کن کاش می شد منم به دردت میخوردم...کاش منم تو رکابت بپذیری...هر چند دور....هر چند دیر... آقا منو به حرم سبزت بپذير ما باید زمینه ساز ظهور ارباب شویم یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی                    خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اونی که ماشین ظرفشویی منو نصب کرد گفت هیچی به جز قرص نریزین توش چون خرابش می کنه. من شنیدم سرک ...

منکه4سال ماشین دارم سرکه میریزم کاری نشده خانواده خودم وشوهرم همینکارمیکنن

2731
روغن زیتون فدک فرابکر وارگانیگ با20سال سابقه  وصادرمیشه به خارج ازکشور

من اسم اینو حتی نشنیدم.تو فروشگاه ها هم اصلا ندیدم!این نشون میده تولید فقط نصف راهه.مهمتر از اون پخش و بازاریابی و تبلیغ مناسب هست

اره یک قرص زیادحالایکبارامتحان کن یاحداقل نصفش بزار.

سرکه واقعا در دراز مدت ماشینتو خراب میکنه ها!!از ما گفتن.سرکه خیلی اسیدی هست مداوم استفاده کنی هم فلز رو خراب میکنه هم لوله های پلاستیکیشو میخوره.اصلا کجای ماشین میریزی؟!تو محفظه براق کننده؟اون قسمت خورده میشه که!

دوستان رب فقط روژین. یعنی کلا طعم غذارو تغییرمیده حتی رنگ خورشت هاتون خوشرنگترمیکنه.سبزی هاتاجایی که میتونید خودتون خشک کنید حداقل سبزی گندیده خشک شده نخوریدو مطمئن تره. پودر هم سافتلن طلایی عالیه. توشیشه پاکن هاتون هرمارکی که باشه چن قطره نرم کننده لباس بریزیدگردوخاک وپرز ریز به وسایل هانمی چسبه. کرم ترک پا کرم جی عالیه. حتی اگه کف پاتون ترک نداره کف پارومثل بچه هامیکنه اینقدر حس خوبی.پودرشستشوصورت دکلر عالیه یخرده گرونه ولی چون برای خودتونه اشکال نداره مالایق بهترینها هستیم

اتفاقهایی هست که حسرتش تاابدرودل آدم می مونه مثل حسرت دوباره بوسیدن دستهای مادر
من اسم اینو حتی نشنیدم.تو فروشگاه ها هم اصلا ندیدم!این نشون میده تولید فقط نصف راهه.مهمتر از اون پخش ...

خب عزیزم ندیدن شما طبیعی هست 

چون این مارک بیشترصادرمیشه 

اگرشما میخواید ببینیدش باید ازفروشگاه های ارگانیک تهیه اش کنید 

شما تاریخچه این مارک رو بخون متوجه میشی 

الان بهترین پسته ایران وارگانیک اصلا داخل ایران نمیبینی چون فقط صادرمیشه  

اگرمیخواهید اندازه تمدن و پیشرفت ملتی را بدانید...به زنان آن ملت بنگرید.....!
شیر و ماست پاژن روغن زیتون خوب کسی می شناسه بگه؟

بهتررررین روغن زیتون همونه که بدی طبیعی واست روغن بگیرن بدون هیچ ماده افزودنی و شیمیایی که البته گرونه واسه خانواده ای هر روز روغن زیاد مصرف کنه

2706