2737
2734
عنوان

ظهور حضرت مهدی«غیبت کبری1»

| مشاهده متن کامل بحث + 1595 بازدید | 58 پست
سلام آقا امید متنی که باشگاه خبرنگاران جوان برای پیشگویی نابودی اسراییل با محاسبات قرانی گذاشته بود ...

سلام طاعات عبادات قبول باشه

قبلا راجبش شنیده بودم

اما پیگیرش نبودم

نسبت به حرف حضرت اقا

نابودی اسرائیل انگار اهمیت داره

کلید ظهوره..

برای خودمم عجیبه که چرا میگند اسراری داره

پاشدم عائله پیداکردم   از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم  حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را   در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا قیام حضرت، طبق روایات قیام در روز 10 محرم "عاشورای حسینی" اتفاق می افته حالا بررسی کنیم تو این ...

تا جایی که حضور ذهن دارم

قیام قبل از ظهور اتفاق می افته

پاشدم عائله پیداکردم   از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم  حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را   در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم
2728
حالا قیام حضرت، طبق روایات قیام در روز 10 محرم "عاشورای حسینی" اتفاق می افته حالا بررسی کنیم تو این ...

اره صدرصد مطمین باشیداصلا علائم ملاک نیستن

روایت داریم

ظهور حتمیه

حتی اگر یک روز قبل قیامت باشه!

شما فک کنید هزاران نشانه وجود داره و تمامی نداره تا قیامت.. 

الان یک چیزی درست میدونیم بعد می بینیم چیز جدید از قرآن فهمیدیم

هدف فلا اسراییله و فهم دنیا از وجود منجی

من خوندم اول ظهور هست (رمضان) بعد از 3 ماه قیام (محرم) البته تو گوگل سرچ کردم

چیزی که یادمه

همین خروج یمانی

قیام حضرته

یک عده خاص میدونند حضرت قیام کرده

مدتی زمان میبره اخرین اتفافات هم بیافته(احتمالا بخاطر رفع دشمن که جان امام در خطر نباشه)

که ظهورشون علنی میشه

در مورد فرضیه راستش نمیدونم

شاید سر و اسراری باشه

2740
آقا امید لطفا نظرتون رو بگین آیا من اشتباه میکنم یا میشه به ظهور حضرت ارواحنا فداه در اون تاریخ فکر ...

بنظرم دنبال تاریخ نباشید

من با عقل ناقص خودم و حرفهای علما

چیزی که فهمیدم اینکه از چارچوب این قواعد باید بیرون بیایم

هدف قواعد نیس اینا فقط اسباب دلگرمین

هدف چیز دگه ست

علتش هم اینکه علم به باطن قرآن راحت نیست

بعید میدونم محسابات کاملا درست باشه

بنظرم دنبال تاریخ نباشید من با عقل ناقص خودم و حرفهای علما چیزی که فهمیدم اینکه از چارچوب این قواع ...

سپاس.

هدف که سر جاش هست.

اگه بحث دلگرمی بود نمی گفتن حضرت جمعه ظهور میکنن میگفتن تو یکی از ایام هفته تا منتظران بیشتر به انتظار بنشینند و به جای جمعه کل روزها منتظر بمونن. 

من حرف شما رو کامل قبول ندارم مگه میشه ائمه حرفی بزنن که بی ارزش باشه! اگه نیاز نبود به همچین سوالاتی پاسخ بدهند میگفتن چه اهمیتی داره کِی میاد و چه حوادثی قبلش رخ میده فقط بدونین که خواهد امد و چه اهدافی رو عملی خواهد کرد کافیه مثل اختلاف نظر در تعداد اصحاب کهف که خدا اب پاکی رو ریخت رو دستمون.

اگه محاسبات غلط بود چرا اعداد یک سال رو به 4 تقویم بدست اوردن خدا با نشان دادن این اعداد چه چیزی و می خواهد به ما بگه

اصلا تو دنیا چند تا تقویم وجود داره؟ چرا تو اون بازه زمانی که در تقویم های مختلف مشترک هست ماه رمضان هم هست یه کم عجیب نیست 

اره صدرصد مطمین باشیداصلا علائم ملاک نیستن روایت داریم ظهور حتمیه حتی اگر یک روز قبل قیامت باشه! ...

بله مثلا همین مرگ عبدالله که گفته بودین بعدش پادشاهی ها زمانشون کوتاه و کوتاه تر میشه ولی با وجود این که ملک سلمان اقتدار شاه قبل رو نداره ولی زمان پادشاهیش بیشتر 5 سال شده هر چند که بن سلمان اداره حکمت رو به دست گرفته

یعنی ممکنه یه عبداللهی باشه که تو n سال دیگه بمیره و ما اصلا تو زمان ظهور نباشیم؟!

لطفا راجع به پاپ هم بگین گمونم اعتقاد دارن بعد از فوت هشتصدمین(؟) پاپ ظهور اتفاق میافته الان تو دوره پاپ هشتصدم (؟) هستیم 

در مورد فرضیه راستش نمیدونم شاید سر و اسراری باشه

خواهشن سوال های من رو از علمایی که میشناسین بپرسین قبلش توصیه میکنم پیشبینی قران از زمان نابودی اسراییل از باشگاه خبرنگاران جوان رو هم یک بار دیگه کامل بخونین   

اره صدرصد مطمین باشیداصلا علائم ملاک نیستن روایت داریم ظهور حتمیه حتی اگر یک روز قبل قیامت باشه! ...

شنیدم حضرت تو یمن زندگی میکنن به همین خاطر جنگ رو به یمن کشوندن تا زبونم لال

میشه نظرتون رو در این مورد هم بدونم