2733
2734
عنوان

ظهور حضرت مهدی«غیبت کبری1»

| مشاهده متن کامل بحث + 1595 بازدید | 58 پست

‏پیامبر اکرم(ص) در توصیف زمان غیبت فرموده‌اند:

مهدی همان کسی است که از دیدگان شیعیان و دوستانش غائب می‌شود، غیبتی که در آن زمان، هیچ کس در اعتقاد به امامت او ثابت قدم نمی‌ماند، مگر کسی که خدا قلبش را برای ایمان آزموده است.

(کمال الدّین/ باب ۲۳/ ح۳)

پاشدم عائله پیداکردم   از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم  حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را   در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم

‏جالب است که امروز یکشنبه 21 آوریل در تقویم مسیحیان هم عید است. ایستر یا همان عید پاک که روز رستاخیز مسیح(ع) و بزرگترین عید مسیحی است. جالب تر آین که اعتقاد به اصل بازگشت مسیح(ع) تنها نقطه اشتراک سه دین یهودی و مسیحی و اسلام است

پاشدم عائله پیداکردم   از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم  حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را   در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

‏کتاب معروف زردتشتیان (زند):

«در این هنگام فتح و پیروزی و نصرت از ناحیه ایزدان واقع می شود و بعد از نصرت و یاری ایزدان و نابودی نسل اهریمنان، عالم به سعادت اصلی خود می رسد و فرزندان آدم بر کرسی سعادت و برکت خواهند نشست.»

⭕️ برنامه زمانی اوانجلیست‌ها برای پایان تاریخ

📅 برنامه‌ی زمانی آخرالزمان

1️⃣ 14 می 1948: تولد دوباره #اسرائیل = جوانه زدن درخت انجیر.

انجیل متی باب 24 عبارات 32-34

2️⃣ حمایت آمریکا از اسرائیل از 1948 تا 1989 (رئیس‌جمهور ترومن تا ریگان).

سفر پیدایش باب 12 عبارت 3

3️⃣ فشار آمریکا به اسرائیل برای دست‌کشیدن از زمین‌های خود برخلاف گفته کتاب مقدس از سال 1989 تاکنون (رئیس‌جمهور بوش پدر تا اوباما).

حزقیال باب 48 عبارت 14 و یوئیل باب 3 عبارت 2

4️⃣ موافقت اسرائیل با اولین پیمان صلح آخرالزمانی – اسرائیل در آرامش.

حزقیال باب 38 عبارات 10 تا 14

5️⃣ حمله روسیه، ایران، لیبی و دیگر کشورها به اسرائیل – اسرائیل در جنگ.

حزقیال باب‌های 37 تا 39

6️⃣ #دختر_بابل (آمریکا) به اسرائیل خیانت می‌کند – شکست در پایبندی به توافق دفاع نظامی.

ارمیا باب 51 عبارت 35 و مراثی ارمیا باب 4 عبارت 17

7️⃣ دخالت خود خداوند در نجات اسرائیل – ایجاد شکست و اضمحلال در نیروها و کشورهای حمله‌کننده.

حزقیال باب 39 عبارت 6

8️⃣ نابودی دختر بابل (آمریکا).

ارمیا باب 51 عبارت 49 و باب 18 مکاشفات

9️⃣ تهدید کشورهای دیگر توسط #جهادگرایان با شیوه تخریبی مشابه و تلاش ایشان برای تسخیر جهان برای الله.

🔟 ساخت #معبد_سلیمان توسط اسرائیل.

حزقیال باب‌های 40 تا 44

1️⃣1️⃣ ظهور رهبر مسلمانان به عنوان رهبر یک کشور اروپایی و سپس سه کشور و پس از آن ده کشور.

دانیال باب 2 و باب‌های 12 و 17 مکاشفات یوحنا

2️⃣1️⃣ حاکم مسلمان اروپا (امپراطوری روم احیاشده) دومین پیمان صلح آخرالزمانی را با اسرائیل می‌بندد – آغاز 7 سال دوران رنج و محنت.

متی باب 24 عبارات 27 تا 31

3️⃣1️⃣ خلسه پیش از دوران رنج و محنت (کتاب مقدس به یک خلسه اشاره می‌کند ولی علمای دینی در زمان آن اختلاف دارند و به سه دسته خلسه پیش، پس و در حین دوره رنج و محنت تقسیم می‌شوند).

انجیل یوحنا باب 14 عبارت 3 و رساله اول قرنتیان باب 15 عبارات 51 و 52

4️⃣1️⃣ رهبر مسلمان اروپا سلطه خود را بر تمام جهان می‌گستراند و از مردم می‌خواهد او را بپرستند و تغییر مذهب دهند.

مکاشفات یوحنا باب 13 عبارت 16 و نیز باب 14 عبارات 9 و 11

5️⃣1️⃣ رهبر مسلمان اروپا پیمان صلح با اسرائیل را می‌شکند، به معبد وارد شده و سنت قربانی هر روزه را متوقف می‌کند – دوران بزرگ رنج و محنت 3.5 ساله آغاز می‌شود (خلسه حین دوران رنج).

دانیال باب 9 عبارت 27 و باب 12 عبارت 11 و انجیل مرقس باب 13 عبارت 14 و انجیل متی باب 24 عبارت 15

6️⃣1️⃣ خلسه پس از دوره رنج و پیش از خشم خدا.

رساله اول تسالونیکیان باب 4 عبارات 13 تا 17

7️⃣1️⃣ خداوند خشم خود را بر جهان جاری می‌سازد.

مکاشفات باب 19 عبارت 21

8️⃣1️⃣ بازگشت عیسی برای انتخاب وگرنه هیچ بشری نجات نخواهد یافت.

انجیل متی باب 24 عبارت 22

9️⃣1️⃣ #ضدمسیح و پیامبر دروغین برای 1000 سال زندانی خواهند شد.

مکاشفات یوحنا باب 19 عبارت 20

📝 حجةالاسلام زهیر دهقانی آرانی

✅ کانال مصاف

@Masaf

2728
سلام  چقدر خوب که بازم این موضوع قشنگ رو ادامه میدین💓 من تازه پیدا کردم تاپیکتون رو لطفا یه ...

اره فکر خوبیه بنظرم شدنی هست..

ان شالله بقیه هم همکاری کنند..حتی سوال هم بپرسند 

همه تبادل نطر کنیم خوبه..

بنظرم سه شنبه خوبه

2740
تاپیک عالی هست مثل قبلی خوب وجامع میشه توی ساعت های شلوغ سایت مثل آخر شبا لینک همین تاپیک رو توی تا ...

بله اگر فرد مطلع دگه هم کمک کنه به پاسخگویی مناسب و خوبه

میگن لحظه ظهور امام زمان اسلحه ها از کار میفتن درسته؟؟ اگه اینطوره پس با چی میخوان بجنگن

سلام 

در مورد این مسئه خیلی نظرات هست

و یک موضوعی که افراد باید بدونند اینکه اکثرا اتفاقات بعد ظهور خیلی خاص و غیرقابل پیش بینی و نسبت به روایت هم نظر قطعی نمیشه داد

افرادی میگند تمام سلاح ها از کار می افته پیرو این عقیده اند👇👇

که اگر حضرت غیبت نداشتند و الان در حال حکومت بودند خارج عرف بشریت الان اساس و بنیان ریزی میکردند

و با مدرنیته الان مخالف بودند چون از سنت الهی دور هست..

و با اعجاز که خیلی در روایت از معجزات گفته شده که حتی یکی از القاب حضرت "مبدالایات" هست

و اینطوری با قدرت الهی تمام نیروها بهشون غلبه میکنند

و با وسایل مبتدی تر جنگ میشه

اما افرادی این نظر دگه ی دارند👇👇

که یکی از اثبات حقانیت انبیا و امامان ع معجزات هست

و حضرت با اعجاز تکنولوژی منطقی عقلی در برابر تکنولوژی الان میارند و به قدرتها غلبه میکنند..

بخوایم در جمع نتیجه گیری کنیم

نظرات متخصص ها این هست که طبق روایات نهی حضرت مهدی عج از تکنولوژی دیده نمیشه

حتی روایت هم هست بحارالانوار، ج 52، ص 328

هنگامی که کارها به صاحب اصلی ولایت (مهدی(علیه السلام)) برسد خداوند هر نقطه فرو رفته ای از زمین را برای او مرتفع، و هر ‏نقطه مرتفعی را پایین می برد آنچنان که تمام دنیا نزداو بمنزله کف دستش خواهد بود! کدامیک از شما اگر در کف ‏دستش موئی باشد آن را نمی بیند! 

میگن لحظه ظهور امام زمان اسلحه ها از کار میفتن درسته؟؟ اگه اینطوره پس با چی میخوان بجنگن

طبق این روایات و تفاسیر تکنولوژی پیشزفت زیادی میکند که بشریت خیلی اگاه به عالم میشه و کره زمین تمام نقاطش به آنی براش قابل مشاهده ست

حتی گفته شده سنت الهی هست که مثل حضرت موسی ع و ..

اعجاز گونه رفتار بشه

مانند تکنولوژی زمان فرعون که جادو و .. رواج داشت و موسی ع هم به همون شیوه بهشون غلبه کرد ..باطن ماجرا متفاوت بود.

و اینکه وقتی صحبت از کلمه سلاح میشه

بعمنی چاقو و شمشیر مطلق نیست

بعنوان ابزار غلبه هست

بحث سلاح اقتصادی و حکومتی و.. هم هست اینکه غلیه بهشون میکنند

مثال دگه نمونه سلاح ، همراهی حضرت مسیح هست

که ایشون تورات واقعی نمایان میکنه که وصف حضرت مهدی عج اشکارا هست و به این انحراف غلبه میکنند..

چرا تاپیک ادامه پیدا نکرده 

منتظریم 

اگر میشه مباحث دیگه ای هم ک خیلی کم کار شده باز کنین 

مثلا تربیت مهدوی 

تربیت اسلامی و شیعی 

چون اینجا اکثرا مادرا هستن خیلی به درد میخوره

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
2706