2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
اگر نخرند چه جوری کمک می شه ؟

یکی از راه های جمع کردن نقدینگی از جامعه ،گرون کردن دلاره .بعدش هم گرانی دلار باعث میشه همه چیز تو زندگیمون گرون بشه و قدرت خرید مردم کم بشه .اونهایی که زیاد دلار دارن همون سرمایه دارهای کلان هستن که واردات هم دست خودشونه و چند برابر سود میکنن

کی پول داره که بخواد دلار بگیره

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نهدینم!!! 👈 این روزها بیشتر معنی دعای فرج رو میشه درک کرد، پس لطفا همه با هم بخونیم 🤲💗﷽💗اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.🤲خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد .....😔🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼

وقتی مردم صف میبندن برای خرید دلار به این گرونی ،یعنی قدرت خرید همه اجناس زندگی رو با قیمت بالاتر دارن و به کسانی که دلارها رو از قبل خریده بودن و این بازی رو راه انداختن نشون میدن که ما پول داریم و همه جی گرون میشه حتی خوراک مردم که الکی میگن با دلار گرون وارد کردیم

گرونی به نفع کسی نیست .اونیم که پول دار بوده مسافرت میره مجبوره بیشتر خرج کنه .تازه تو خارج با مهاجر خوب رفتار نمی کنن مخصوصا از خاور میانه 

فقط اون دزدا و اختلاس گرا سود میکنن 

از سخنان پیامبر :  هر جا که بدکاران حکمروا باشند و نابخردان را گرامی بدارند، باید منتظر بلایی بود . 
وقتی مردم صف میبندن برای خرید دلار به این گرونی ،یعنی قدرت خرید همه اجناس زندگی رو با قیمت بالاتر دا ...

تا بوده حق با سرمایه دارهاست - مردم عادی فقط تون پس می دن 

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا سپردم به خودت انتقام من را خودت با عروس دومشون بگیر
2706