2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من از بیمارستان تریتا خاطره بدی دارم  یه نفره ویزیت میکردن؟  از چه لحاظ عالی بود؟

چرا عزیزم؟

من دکتر رو تو مطب میرفتم همیشه پیششون امروز رفتم بیمارستان خیلی عالی بود برخورد و خدماتشون! 

دکتر با اینکه از صبح ویزیت میکرد و خسته بود خییییلی برای هرمریض وقت میذاشت و خیلی با حوصله و خوش اخلاق برخورد میکرد من خیلی دوسشون داشتم

2740
دکترش چطوره؟از دکتر راضی هستی؟چن وقته میری پیشش؟من تنبلی دارم .برای این مشکلم اگر برم پیشش خوبه؟،شما ...

از دکترش گفتم منم اولین بار بود بیمارستانش میرفتم اما دکترش رو مطبش هم میفرستم خیلی عالین منم برای کمکاری تخمدان میرم تحت درمانم تعریفشونو زیاد شنیده بودم کلا ولی امروز واقعا فهمیدم ک عالین چون برای هر مریض کااااملا وقت میذارن با دقت گوش میدن و با حوصله جواب میدن من از این اخلاقشون خیلی خوشم اومد و اینکه مهربون و خنده رو هستن

تریتا آشغاله فقط تصادفیا رو میبرن 

اما بنظرم بیمارستان خوبی بود رسیدگی هم عالی بود هردکتریش هم ک دیدم از دکترای مطرح بودن!

از روی چه دلیلی میگید خوب نیست؟

عزیزم اصلا تاپیک رو مطالعه کردید؟ همه اینارو اون بالا نوشتم😂😂 لیدا احمدیان  تو بیمارستان 16تو ...

تو نت سرچ کردم لیدا احمدیان خامنه میاد.

ادرس مطبش رو تو شهرک گلستان زده.درسته؟

عزیزم اصلا تاپیک رو مطالعه کردید؟ همه اینارو اون بالا نوشتم😂😂 لیدا احمدیان  تو بیمارستان 16تو ...

خانومی.من تنبلی دارم و سه ماهه اقدام کردم ولی نتیجه نگرفتم.میخوام دکترم رو عوض کنم.این خانم دکتر رو تنبلی تخمدان تشخیصش خوبه؟میخوام یه دکتر پیدا کنم که رو تنبلی تخمدان و راهکارهاش برای زودترباردارشدن بهم کمک کنه.خیلی استرس دارم .

2706