2737
2734
عنوان

مصرف آسپرین در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 100333 بازدید | 53 پست
ممنونم انشاالله😊 منم چند تا سقط داشتم و آزمایشهای انعقادی رو هم دادم و هیچ مشکلی هم نداشتم آسپرین ...

گلم آسپرینو تا چندهفتگی مصرف کردی بعدش بچت الان ب دنیا اومده سالم سالمه چون میگن اسپرین باعث سقط جنین میشه من  دوقلو دارم اصلا مشکلی  فقط برا دوقلو بودنم تجویزش کرده اما از عوارضش میترسم 

گلم آسپرینو تا چندهفتگی مصرف کردی بعدش بچت الان ب دنیا اومده سالم سالمه چون میگن اسپرین باعث سقط جنی ...

من از هفته اول بارداریم تا هفته ۳۶ خوردم عزیزم

دخترم الان ۲ سال و نیمه اس

هزار ماشاالله عین دسته گل سالمه هیچ مشکلی نداره

موقع تولدش هم ماشالله وزن و قد خیلی عالی داشتی

آسپرین داروی بی عوارضی نیست

اما سودش برای بارداری خیلی بیشتر از ضررشه

عموما توی تمام بارداری های ۲ قلویی تجویز میشه برای اینکه خون رسانی به جفت و جنین سریعتر و بهتر انجام بشه

نترسید اگر دکترتون تجویز کرده مصرف کنید 

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از هفته اول بارداریم تا هفته ۳۶ خوردم عزیزم دخترم الان ۲ سال و نیمه اس هزار ماشاالله عین دسته گ ...

عزیزم تو فقط برا دوقلویی استفاده کردی یا مشکل غلظت خوت و فشار خونم داشتی؟

عزیزم تو فقط برا دوقلویی استفاده کردی یا مشکل غلظت خوت و فشار خونم داشتی؟

من ۲ قلو نداشتم

مشکل فشار خون و انعقاد هم نداشتم

آزمایش های ایمنی و انعقادیم کاملا نرمال بود

اما قبلش چند تا سقط داشتم 

دکترم بخاطر کم کردن خطرات احتمالی بهم آسپرین و انوکساپارین داد

باعث میشن خون رسانی به جفت و جنین بهتر بشه و احتمال سقط پایین بیاد

2728
من ۲ قلو نداشتم مشکل فشار خون و انعقاد هم نداشتم آزمایش های ایمنی و انعقادیم کاملا نرمال بود اما ...

سلام دکتر به منم داده اما من میترسم عوارض داشته باشه دکتر گفت میل خودته اگه میخوای بزن چون من پارسال یه سقط داشتم دکتر این امپولو پیشنهاد کرد

منم امروز رفتم دکتر بهم اسپرین داد زدم تو نت اینقد ک ترسبدم حد نداره تا اومدم اینجا خوندمو نظراتونو خیالم راحت شد ان شااله همه باردار ها بچشون سالم سلامت بغلشون بگیرن کسی هم بچه میخواد به حق شهادت حضرت فاطمه دامنش سبز شه نی نی بیاد تو دلش

آسپرین طی بارداری جز ردهء c هست اما نخوردنش خطرناک تر از خوردنشه شما اگر ضد انعقاد مصرف نکنی ممکنه ...

سلام شما مشکل غلظت خون داشتین ،؟ من الان غلظت خون دارم یعنی اگر باردارشم برام آسپرین میزنن.

سلام شما مشکل غلظت خون داشتین ،؟ من الان غلظت خون دارم یعنی اگر باردارشم برام آسپرین میزنن.

من مشکل غلظت خون نداشتم و فاکتور های cbc م کاملا نرمال بود 

منتها چون چند تا سقط داشتم دکتری برای جلوگیری از خطرات احتمالی بهم ضد انعقاد داد 

شما که مشکل غلظت خون داری در صورت بارداری صد در صد اسپرین به همراه یه ضد انعقاد دیگه باید مصرف کنی 

2740

سلام دوستان. من مشکلم کاهش ذخیره ی تخمدان بود. دو بار سقط داشتم. 6 هفته و 4 هفته و بعد آسپیرین بهم دادن. الان باردارم و دارم آسپیرین و پرگنکر اورجینال رو با هم مصرف میکنم. مصرفشون با هم مشکل ساز نیست؟ تازه وارد هفته ی ششم شدم. دو روز پیش بعد از شیاف که گذاشتم لکه های دونه مانند شبیه گرد خاک دیدم و رفتم سونو و گفتن که هموراژی مختصر اطراف ساک بارداری مشهود است. الان من چه کار کنم؟ نکنه چون تخمکام ضعیف بودن سقط میکردم؟ 

همون روز هم بتا تیتر دادم 6300 بود. اما از فرداش، سینه هام از سفتی و تورم افتاده..

سلام عزیزم. خدا رو شکر فعلا همه چیز اوکی بوده تا الان. الان هم در هفته ی 16 ام هستم...

خداروهزار مرتبه شکر منم مشکلم مثل شما بود الان باردار هستم هفته ۷ هستم یکم لک داشتم دکتر بهم آسپرین داده وشیاف...خداروشکر قلبش میزنه منم مثل شما سینه هام از درد افتاده طبیعیه؟

سلام عزیزم. خدا رو شکر فعلا همه چیز اوکی بوده تا الان. الان هم در هفته ی 16 ام هستم...

سلام دوست عزیز منم مثل شما دوبارسابقه سقط داشتم دربارداری آخرم به روش آی وی اف آسپرین مصرف میکردم همه چی اوکی بود هفته ششم آسپرین رودکتر گفت ادامه نده دوهفته بعدبیا سونوی قلب

دوهفته بعدکه رفتم قلب تشکیل نشده بود رشدجنین باسونو توهمون هفته شش مونده بود میخاستم بدونم این به مصرف آسپرین مربوط میشه؟

الان اگه بخام طبیعی بارداربشم ازکی آسپرین مصرف کنم وتاکی ادامه بدم شما پزشکتون چطوری واستون تجویز کرده تاکی باید مصرف کنید؟

2706