2703
2553
عنوان

مصرف آسپرین در بارداری

96878 بازدید | 53 پست

دوستان من امروز به پزشکم مراجعه کردم و ایشون به خاطر اینکه من قبلا سقط داشتم برام آسپرین نوشته ازون طرف هم هرچی گشتم تو نت هیچ چیز خوبی ننوشته بود در موردش نمیدونم چی کار کنم کسی تجربه مشابه داشته راهنماییم کنه

#سوگلیِ_مامان👼

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

دکتر من میگفت قرص بهتر از آسپرین هنوز ساخته نشده.دختر عمه ام یه بچه هاش ناقص به دنیا اومد و مرد. دومی هم تو شکمش مرد. واسه سومی تنها قرصی که میخورد آسپرین بود و خداروشکر الان پسرش یکسالو نیمشه.

یه نفس بیشتر فاصلمون نیست ........

آسپرین طی بارداری جز ردهء c هست

اما نخوردنش خطرناک تر از خوردنشه

شما اگر ضد انعقاد مصرف نکنی ممکنه باز مشکل خونی پیدا کنی و باز سقط کنی برای همین باید آسپرین رو مصرف کنی که خونرسانی به جنینت سریعتر و راحتتر انجام بشه

منم از روزی که فهمیدم باردارم تا هفته 36 هم آسپرین 80 خوردم هم آمپول روزانهء آنوکساپارین زدم که اینم ضد انعقادخون هست دو هفته بعدشم زایمان کردم ماشالله یه دسته گل😊

اکر دکترت صلاح دیده مصرف کنی حتما مصرف کن که عوارض نخوردنش خیلی بیشتر از خوردنشه

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2714
منم میخورم وقتی دکتر میگه بخور  نخوردنش ضرر بیش‌تری داره تا خوردنش

همون دیگه از طرفی میگم دکتر داده یه چیزی میدونه دیگه چون سقط داشتم بدم مطالب این سایتا😢

#سوگلیِ_مامان👼
جونم عزیزم

مرضي جون من از اول انكسو ميزنم دور نافم،حالا امروز كه زدم بعدش ٣قطره خون اومد،ميگم نكنه انكسو با خون خارج شده باشه،ميشه همچين چيزي؟تاحالا پيش اومده برات خون بياد؟

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
آسپرین طی بارداری جز ردهء c هست اما نخوردنش خطرناک تر از خوردنشه شما اگر ضد انعقاد مصرف نکنی ممکنه ...

مرسی عزیزم خدا دسته گلت رو برات نگه داره ❤

من آزمایش بعد سقط دادم مشکل خونی نداشتم ولی دکترم خیلی حساسه آسپرین رو داده که دیگه خیالش راحت شه یکماه هم بیشتر ننوشته برام

#سوگلیِ_مامان👼
2706