2737
2739

خاله من تو هر دو بارداریش میزد

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘

مشکلتون چیه عزیزم؟ چرا دکتر تجویز کرده؟

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم میزنم میکروکردم باردارشدم فک کنم تاروززایمان هستش

خدایاهزاران هزارمرتبه شکربابت فرشته کوچولوی زندگیمون هدیه خدابعدازچندسال انتظارباIVF😍😘انشالله دامن تمام منتظراسبزبشه بزودی🌹دخترقشنگم زندگی منوبابایی انشالله همیشه سلامت باشی ولبت خندون باشه😍🐣
2738
عزيزم تاحالا شده بزني بعد از جاش خون بياد؟

اره

خدایاهزاران هزارمرتبه شکربابت فرشته کوچولوی زندگیمون هدیه خدابعدازچندسال انتظارباIVF😍😘انشالله دامن تمام منتظراسبزبشه بزودی🌹دخترقشنگم زندگی منوبابایی انشالله همیشه سلامت باشی ولبت خندون باشه😍🐣

سلام عزيزم منم ميزنم بارها هم پيش اومده در حد يه قطره خون اومده نگران نباش عمق تزريق زياد شه ممكنه خون بياد

خدارو شكر پسرم به سلامت دنيا اومد واسه همه منتظرها هم دعا كردم انشالله كه اين حس قشنگو تجربه كنن🙏🏻
سلام عزيزم منم ميزنم بارها هم پيش اومده در حد يه قطره خون اومده نگران نباش عمق تزريق زياد شه ممكنه خ ...

آخه از يه قطره بيشتر بود ممكنه دارو با خون خارج بشه؟

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي

تو زاویه ۴۵ درجه تقریبا تزریق کنید، عمیق بشه یا به ماهیچه بخوره خون میاد! 

آخه از يه قطره بيشتر بود ممكنه دارو با خون خارج بشه؟

عزيزم اصلا مهم نيست دكتر من ميگفت خونراينقدر رقيق ميشه بعد يك ماه مصرف ديگه جايه نگراني نيست

خدارو شكر پسرم به سلامت دنيا اومد واسه همه منتظرها هم دعا كردم انشالله كه اين حس قشنگو تجربه كنن🙏🏻
2706