2733
2734
عنوان

پس کی وقتش میشه

138 بازدید | 11 پست

سلام دوستان من یه مادرم و یه دختر 7 ماهه دارم 

از قدیم یه ارزوی تو دلم دارم و احساس میکنم تا بهش نرسم زنده  نیستم 

من سال 89 کنکور دادم و یه سال هم پشت کنکور موندم ولی درس نخوندم و سال 90 یکی از رشته های پیراپزشکی رو قبول شدم مامانم گفت روحیه نداری برو دانشگاه پشت کنکور نمون بازم 

از همون اول که داشنگاه رفتم فکر فرار داشتم ولی زد و ترم 3 نامزد کردم و دقیقا همون ترم هم مرخصی گرفتم تا برا کنکور ازاد پزشکی درس بخونم ولی چون ازدواجم زوری بود و به میل خودم نبود اشفته شده بودم 

خلاصه اون کنکور هم پر

لیسانسمو گرفتم و الان منتظر طرح کارورزی هستم 

یه بچه کوچیک که نمیتونه دور بمونه از من دارم 

حالا نمیدونم با این وضعیت چطوری برا کنکور ازاد پزشکی درس بخونم الان امروز از صبح ساعت 9 سر پام تا الان که دخترم خوابید منم دارم استراحت میکنم

خونه تمیز کن غذا بپز بچه تر و خشک کن غذا بده بازی کن بخوابونش داروهاشو بده لباسشو بشور مهمون بدرقه کن 

خلاصه این شده وضعیت صبح و شبم

نمیدونم با این وضعیت چطور به ارزوهام فک کنم

امروز از ناامید خوابم نمیبره 

کسی هست تو وضعیت من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
راهنمایی میکنین

فقط باید پای آرزوت وایسی با هر سختی و بدبختی شده من رشته ای ک دارم میخونم تو مجردیم نتونستم بخونم مجبور شدم یه رشته دیگه بخونم بعد ازدواجم با اینکه شوهرم نارراضی بود با هر بدبختی بود بعد چن سال راضیش کردم با هزار تا ترفند که نمیشد و هزار و یکمی شد سختیاشم دام به جون میخرم کلا قانون طبیعت اینه ی چیزی رو میخوای باید بهاش رو بپردازی

فقط باید پای آرزوت وایسی با هر سختی و بدبختی شده من رشته ای ک دارم میخونم تو مجردیم نتونستم بخونم مج ...

چقدر عالی 

خداروشکر به هدفتون رسیدین 

من هر کاری میکنم وقت خالی پیدا نمیکنم 

2740
من منتظرم پسرم بزرگ شه حداقل دو سه سالش شه دوباره کنکور بدم و از اول شروع کنم خیلیییی ناراحتم 

یعنی چند سالش؟

احساس میکنم بازم صبر کنم دیگه کلا باید بیخیالش شم 

یعنی چند سالش؟ احساس میکنم بازم صبر کنم دیگه کلا باید بیخیالش شم 

من اخه شرایط مالی هم مناسب نیس مجبورم وایسم اگه شرایط مالیم خوب بود الان کنکور میدادم

خدایا میدونم که میبینی دلم طوفانه ارامشو ب زندگیم برگردون