2733
2739

کوچولو من تقریبا دوسالشه

صبح که پامیشیم تاصبحانه بخوربم میشه 11بعضی البته بعد عید اینجوری شدیم قبل عید تا9دیگه بیداربود

بعدشم من میرم دنبال کارای خونه وناهار تواین بین یکم باهم بازی میکنیم وبغلم میاد

بعدشم میخوابه باز بیدار بشه یکم باهم بازی میکنیم خودشم تواتافش بازی میکنه بعضی کارتون ها هم نگاه میکنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

الان داریم نقاشی میکشیم...گاهی خمیر بازی و شن جادویی اما کم آوردم نمیدونم جطور سرگرمش کنم...بعد از ظهرم میبرمش پارک

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
2728
الان داریم نقاشی میکشیم...گاهی خمیر بازی و شن جادویی اما کم آوردم نمیدونم جطور سرگرمش کنم...بعد از ظ ...

هرروز پارک میبریدش؟

بچه شما چند سالشه؟

من توفکرم بود خمیر بازی بخرم میترسم بخورتش

هرروز پارک میبریدش؟ بچه شما چند سالشه؟ من توفکرم بود خمیر بازی بخرم میترسم بخورتش

دو سالو سه ماهشه...نه هر روز نمیبرم حوصله ندارم پارک یه کم دوره هفته ای دو بار

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
2740
من بچه ندارم.ولی یکی از فانتزیام اینه که باش زبان انگلیسی کار کنم معلم خونه ای پیانو براش بگیرم.حالا ...

انشاالله

من خودم توذهنمه بزرگتر بشه بفرستم رباتیک امانمیدونم بااین سن الانش کلاسایی مثل نقاشی هست براشون؟

شعربهش یاد میدم  الان چند تابلده یه سوره قران هم یاد دادم  کتاب تایه صفحه میخونم ازم میگ ...

عزیزم چه شعر هایی یاد دادین؟

من مدادرنگی و دفتر میدم نقاشی کنه بعصی وقتا دنبالش میذارم خیلی دوس داره و شعر قصه هم خوشش میاد

مدادرنگی ودفترم میدم بهش اما بعدش میره رو دیوالا خط میکشه میدونه من حساسم دیروز رفته تو اتاق خودش درو بسته رو دیوار کشیده

امروز دوباره بهش دادم خداروشکر کاری به دیوار نداشت

2706