2737
2739
عنوان

ازکجا بفهمم سقط شده؟توروخدا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 117473 بازدید | 77 پست

سلام خانما ۶هفته جنین رشدش متوقف شد دکتر گفت باید بستری بشم ولی همسرم قرص گرفت اولی رو خوردم ۳ساعت بعد درد شدید به همراه خون و لخته بزرگ دفع کردم و ۱ساعت بعدش یه کیسه شفاف که داخلش مایع زرد رنگ بودبا یک تکه لخته دفع کردم ،کسی اطلاع داره کمکم کنه ،ایا دفع شده یا نه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام خانما ۶هفته جنین رشدش متوقف شد دکتر گفت باید بستری بشم ولی همسرم قرص گرفت اولی رو خوردم ۳ساعت ب ...

عزیزم چی  شد  شما  بقایا  داشتید؟ من امروز  بعدکلی لخته  وخونریزی  ی چیز  سفید   مثل  گوشت  دفع کردم پشتش  ی لخته بزرگ  اومد الان   خونریزیم  درحد پریوده  ،وقت سونوگرافی   واسه  هفته  اینده  دارم  نمیدونم  چیکارکنم    برم  ی جای  معمولی  یاصبرکنم   واسه  سونوگرافی ک معتبره

عزیزم چی  شد  شما  بقایا  داشتید؟ من امروز  بعدکلی لخته  وخونریزی &nbs ...

ببخشید شما یه کیسه قرمز به اندازه یه مشت بسته دفع نکردین؟

من گوشت سفید دفع نکردم ولی یه کیسه قرمز بود حالا نمیدونم داخلش جنین بود یا جنین جدا دفع میشه

سلام شما که تو خونه سقط کردی چند هفته بودی؟ آیا بقایا داشتی؟ بعد سقط کی رفتی سونو؟

سلام عزیزم

هفته ۱۳ البته هفته ۱۰ قلبش وایساده بود

یه تیکه ۱ در ۲ سانت داشتم که باپریود بعد سقط دفع شد خداروشکر

دوسری سونو رفتم دوشنبه به خونریزی افتادم شنبه هفته بعدش رفتم سونو شکمی که گفت بقایا داری و یه ماه و خورده ای بعدش سونو واژینال رفتم که گفت بقایا ندارم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2740
سلام عزیزم هفته ۱۳ البته هفته ۱۰ قلبش وایساده بود یه تیکه ۱ در ۲ سانت داشتم که باپریود بعد سقط دفع ...

ممنون عزیز

چند وقت بعدش باردار شدی؟

برای تقویت بشی چیز خاصی خوردی؟

با توکل به خدا موفق میشم نه فورا ولی حتما💪
ممنون عزیز چند وقت بعدش باردار شدی؟ برای تقویت بشی چیز خاصی خوردی؟

خواهش میکنم گلم

عزیزم ۴ ماه بعدش اقدام کردم همون ماه باردار شدم

گلم هرروز دل و کمرت رو ببند تا گرم بمونه

تخم مرغ عسلی میخوردم کمر رو سفت میکنه

رو سرامیک پابرهنه راه نرو حتما دمپایی پات باشه

هرروز شیره انگور یا چهارشیره یا سه شیره صبح ناشتا یه قاشق بخور برای کم خونی خوبه

کاچی هم بخور تو پریودت

من اینها رو خوردم و رعایت کردم

سویق گندم و جو و سنجد هم عالیه بخور

ممنون خدا خیرتون بده🙏❤

خواهش میکنم عزیزم

اصلا ناراحت نباش توکلت به خدا باشه انشاءالله که به زودی باردار بشی و به سلامت بگذره

گلم این سری باردار شدی حتما هرروز سوره حجرات بخون برای حفظ و سلامتی جنین خوبه😘

سوالی داشتی ازم بپرس بتونم حتما کمکت میکنم❤

2706