2737
2739
عنوان

ازکجا بفهمم سقط شده؟توروخدا بیاین

117382 بازدید | 77 پست

بخاطر حاملگی پوچ دستور سقط با دارو گرفتم از دیروز ۴ساعت یکبار شروع کردم به خوردن قرص طبق توصیه پزشکم 

بعد خوردن اولی فقط آبریزش

دومی که خوردم درد شدیدی اومد سراغم ویه لخته اندازه ۲بند انگشت دفع کردم و دردم آروم شد

ولی سومی وچهارمی که خوردم درد نداشتم اما همچنان خونریزی دارم با دفع ۲لخته کوچیک

الان از کجا بتونم سقط شده؟

سلام

حاملگی پوچ چیه دیگه؟!!!😐

آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست. 

رفتم با دکترم مشورت کردم گفت خوردن قرص هارو ادامه بده تا یه لخته اندازه کف دست دفع بشه الان نگران اینم که چرا دیگه باخوردن قرص ها درد ندارم

الانم درحد یه پریود معمولی خونریزی دارم

دارم دیوونه میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیز من ده هفته سقط کردم یه عالمه لخته اومد بعد یه روز یه تیکه مثل گوشت و خون اندازه یه مشت بسته اومدش که جنین بود دوباره یه ذره لخته بعدش اومد به نظرم هنوز دفع نکردین شما البته به سن بارداریتونم مربوط میشه ولی بیشتر از اینا باید لخته اینا دفع کنی و دکترتونم درست گفته

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2738
خانما کسی نیست؟ میگم اگه بقیه قرص هایی که مونده رو یک ساعت یک بار بخورم چی میشه؟ کسی تجربه نداره؟

عزیزم من تجرب قرص رو ندارم نمیدونم ولی حتما بعدش سونو برو

عزیز من ده هفته سقط کردم یه عالمه لخته اومد بعد یه روز یه تیکه مثل گوشت و خون اندازه یه مشت بسته اوم ...

میترسم قرص ام تموم شه و دفع نکنم

شما همچنان قرص میخوردی ودفع کردید؟چند ساعت یک بار؟

میترسم قرص ام تموم شه و دفع نکنم شما همچنان قرص میخوردی ودفع کردید؟چند ساعت یک بار؟

نه عزیز من تو خونه خودش سقط شدش

میترسم قرص ام تموم شه و دفع نکنم شما همچنان قرص میخوردی ودفع کردید؟چند ساعت یک بار؟

بعد از اتمام خونریزی حتما باید بری سونو انجام بدی تا مطمئن بشی چیزی باقی نمونده.

خدایا فقط تورو دارم، کمکم کن.
2706