2733
2734
عنوان

توصیه های جامع برای از پوشک گرفتن بچه هامون

| مشاهده متن کامل بحث + 30656 بازدید | 165 پست

مادر شوهرم انقدر تو گوش شوهرم خوند که چرا بچه رو از پوشک نمیگیرید دیر شده دیگه شوهرمم بخاطر اینکه پول پوشک نده مجبورم کرد هجده ماهگی از پوشک بگیرم پسرمو.خیلی زود بود خیلی.الان ۲سال و ۲ماهشه هنوزم کامل نشده این مرحله.خیلی طول کشید چون به مدقع نبود.فقط با روان بچم بازی شد.خدا لعنت کنه هرچی آدم گاو و نفهمه.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مادر شوهرم انقدر تو گوش شوهرم خوند که چرا بچه رو از پوشک نمیگیرید دیر شده دیگه شوهرمم بخاطر اینکه پو ...

اشکالی نداره عزیزم ناراحت نشو دیگه کاریه که شده راجعبه راهکارهای بعد از آسیب های روانی بیششتر مطالعه کن و با محبت و بدون سرزنش همسرتو با خودت همراه کن 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
اشکالی نداره عزیزم ناراحت نشو دیگه کاریه که شده راجعبه راهکارهای بعد از آسیب های روانی بیششتر مطالعه ...

اخه کلا مادر شوهرمو شوهرم میگن بچه فقط باید شکنجه شه تا مرد بار بیاد.لباس نمیخرن اسباب بازی نمیخرن بچه رو از هشت ماهگی میگفت کتک بزن.میگن بچه باید از پرتگاه پرت شه باید بیفته تو دریاچه باید کلی بلا سرش بیاد تا مرد بار بیاد.میشه با این جور آدما راه اومد؟شوهرم پدر خوبی نداشته و میخواد همه عقده های بچگیشو خالی کنه.مادرشوهرمم که تکلیفش معلومه.

2731
اخه کلا مادر شوهرمو شوهرم میگن بچه فقط باید شکنجه شه تا مرد بار بیاد.لباس نمیخرن اسباب بازی نمیخرن ب ...

واقعا سخته . نمیتونم تصور کنم چطور میتونی تو این شرایط بچه تو سالم و آرام بار بیاری.

تا حالا از همسرت پرسیدی که دوست داشته بچگیش چطوری بوده؟ میتونی تو یه موقعیت مناسب که آروم و مهربونه ازش بپرسی 

واقعا سخته . نمیتونم تصور کنم چطور میتونی تو این شرایط بچه تو سالم و آرام بار بیاری. تا حالا از همس ...

والا خودش همیشه میگفت اصلا از پدر و مادرم محبت ندیدم هیچ کاری برام نکردن پدرم خیلی بد بود مادرمم محبت نمیکرد.ولی داره همون کارایی که پدرو مادرش باهاش کردن رو با پسرمون میکنه.از یه طرفم مادرشوهرم خیلی دخالت میکنه میخواد تمام عقده هاشونو سر یدونه پسر بدبخت من خالی کنن.من نمیدونم آدمی که خودش با کلی عقده از پدر و مادرش بزرگ شده چرا باید یه کاری کنه بچه خودشم با عقده بزرگ شه نمیفهمم.

والا خودش همیشه میگفت اصلا از پدر و مادرم محبت ندیدم هیچ کاری برام نکردن پدرم خیلی بد بود مادرمم محب ...

خیلی سخته درک میکنم . امیدوارم بتونی بهترین راه حل رو پیداکنی 

سلام عزیزم، امیدوارم که هنوزعضو سایت باشی وبتونی جواب سوالام بدی

عزیز من دخترم دوسال و5ماهشه شب ها تا صب اکثر وقتا خشکه مگر اینک شب خیلی مایعات بخوره اما در طول روز توشلوارش جیش وپی پی میکنه مگه اینک خودم ساعت به ساعت برمش وباگرفتن اب ولرم بهش جیش کنه، از21ماهگی شروع کردم تا ی4، 5ماه دیدم فایده نداره دوباره بستم وبعدازعیددوباره شروع کردم اما هیچ پیشرفتی ندیدم ازش، کاراشتباهی ک کردم این بود که وقتی دیدم باملایمت فایده نداره شروع کردم به دعواکردنش خودم دیگ واقعا عصبی شده بودم اماالان دوروزه دارم براش شعرمیخونم وتوشلوارش خرابکاری میکنه دعواش نمی کنم. وقتی جیش ده اصلا نمیگه خودش ازاول هم مستقیم بردمش تودستشویی لگن واینانذاشتم

سلام عزیزم، امیدوارم که هنوزعضو سایت باشی وبتونی جواب سوالام بدی عزیز من دخترم دوسال و5ماهشه شب ها ...

عزیزم الان یعنی وقتی خودت میبری دسشویی چند بارشو جیش میکنه؟ 

عزیزم الان یعنی وقتی خودت میبری دسشویی چند بارشو جیش میکنه؟ 

خیلی کم پیش میاد، فقط وقتی ازخواب بیدارمیشه میدونم دستشویی داره میبرم اون موقع جیش میکنه، شاید درطول روز خیلی خیلی که همکاری کنه فقط سه بارشو تودستشویی جیش کنه

سلام.

زمانی که پسرم دوسالش بود با کمک تاپیک شما

یعنی تو بیست و هفت ماهگی از پوشک باتشویق و ترغیب تو یک هفته گرفتم و همچی عالی پیش رفت

الان دخترم بیست و سه ماه است.از بیست و دو ماهگی تقلا میکنه پوشک نپوشه.

میبندم گریه میکنه و خودش وامیکنه میره سمت دسشویی

میدونی پی پی و جیش چیه.

موقعی که تو پوشک میکنه کاملن اگاهی داره و بهم میگه

یروز وقت گزاشتم یربع یربع میبردم جیش میکردگاهی نمیکرد و توپوشک میکرد و میگف بدو جیش!!

ولی کنترل ادرار انگار هنوز نداره.شبها پوشکش خیلی خیسه.

نمیدونم چیکار کنم...تصمیم گرفتم بعد از دوسالگی بگیرمش از پوشک ولی خودش گاهی بهم میگه دسشویی ببر.جیش

میبرم جیش میکنه...بنظرتون چیکار کنم پوشک کنمش تا بعد دوسالگی؟یا بگیرم؟هنوزم شیر میخوره

برای تمام رنج هایی که میبری "صبر" کن؛صبرداشتن در رنج ها،اوج احترام به حکمت خداوند است.
خیلی کم پیش میاد، فقط وقتی ازخواب بیدارمیشه میدونم دستشویی داره میبرم اون موقع جیش میکنه، شاید درطول ...

یعنی بقیه شو تو شلوارش انجام میده؟ لگن بذار تو اتاق با ذوق و شوق و جایزه ببین چه نتیجه ای میده اگه بازم نشد احتمالا اصلا کنترل مثانه ش کامل نشده 

سلام. زمانی که پسرم دوسالش بود با کمک تاپیک شما یعنی تو بیست و هفت ماهگی از پوشک باتشویق و ترغیب ت ...

سلام خوشحالم تاپیکم براتون مفید بوده به نظر منم با توجه به نوشته هاتون  فعلا زوده . اما تا وقتی میخواد بره دسشویی  کارشو بکنه در هیچ شرایطی نگین پوشک داری تو پوشکت بکن . انگار واقعا پوشک نداره . ولی حواستون باشه که طوری هم رفتار نکنین که براش تکلیف بشه چون اگه کنترل مثانه ش کامل نشده باشه با توجه به آگاهی که داره ممکنه دچار استرش بشه . 

سلام خوشحالم تاپیکم براتون مفید بوده به نظر منم با توجه به نوشته هاتون  فعلا زوده . اما تا وقتی ...

بعد اون ماجرا ب زور پوشکش کردم..چون کنترلش خیلی کم بود.خودش مایل بود بره دسشویی

ده روز پیش دیگه خودش با اقتدار پوشکشو کند برد پرت کرد تو دسشویی!پوشکهایی ک میبستمو وا میکرد و دیگه نمیزاشت.

دوباره امتحان کردم اینبار دو ساعت درمیون دسشویی میرفت و خودش میگف دسشویی دارم!!البته گاهی از دسش درمیره ولی خودش میگ ببخشید.انگار فهمیده ک جای دسشویی توالته.

ولی با دفعش مشکل دارم.انگار میترسه...خودشو نگه میداره

گاهی تا سه روز دفع نمیکنه .وقتی دفع میکنه مضطربه😢

من نمیخاستم قبل دوسالگی از پوشک بگیرمش خودش خواست.کمی نگرانشم

برای تمام رنج هایی که میبری "صبر" کن؛صبرداشتن در رنج ها،اوج احترام به حکمت خداوند است.
‍ 💦 برخی از کودکان با وجود کنترل ادرار در ماههای اول از #پوشک_گرفتن به ادرار ناگهانی مبتلا هستند که ...

خییلی مفید بود مطالبت عااالی و کامل. منم ی جایی خونده بودم ۲۸ماهگی بچه کنترل ادرار و مدفوع داره