2733
2734
عنوان

اسم دختر

188 بازدید | 17 پست

نظرتون در مورد "بهار" چیه؟

قشنگه یا نه؟

میخوام بدونم چه حسی بهتون میده

اگر دوست ندارید هم دلیلشو بگید..

ممنون

دلت که گرفت، دیگر منت زمین را نکش! راه آسمان باز است... پر بکش! او همیشه آغوشش باز است، نگفته تو را می‌خواند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قشنگه،شادي بخشه زايمانرخوبي داشته باشي سالم و سلامت باشيد هر دو

ممنونم از دعات عزیزم

دلت که گرفت، دیگر منت زمین را نکش! راه آسمان باز است... پر بکش! او همیشه آغوشش باز است، نگفته تو را می‌خواند...
2731

منو خوشحال میکنه بهاره هم قشنگه یا بهارک

به شدت محتاج دعاهاتون هستم دوستون دارم فراموشم نکنین😊فعلا خداحافظتون❤🖤🖤🖤السّلام علی الحسین و علی علیّ ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤🖤هنوز جوونی پس خوش بگذرون😈زندگی طولانیه پس لذت ببر😈همه اینکارو میکنن پس افراطی فک نکن😈تو خیلی گناهکاری پس به گناهات ادامه بده😈سخنانی از شیطان😕..........  یکی از اصلی ترین حقوق من به عنوان یک زنو به عنوان یک انسان حضور توام با آرامش و احترام در جامعه است پس با افتخار مینویسم: من حجاب را دوست دارم...                                      حالا که امضامو خوندین اینم جایزتون😊کاربریم سخته میتونین صدام کنین فرنوووووش😊 اگر قصد سقط دارین قبلش مستند فریاد خاموش  رو ببینید.
اسمی که هیچ وقت قدیمی نمی شه و از مد نمی افته

منم همین فکرو میکنم.. ولی یکم تردید دارم میخوام بدونم بقیه چه نظری دارن.

2738
خوشگله حس میکنم ادم مهربونیه وشاد ایشالله ب سلامتی زایمان کنی

مرسی عزیزم

بهار همیشه تداعی بهاره، برازنده یه خانم با هر سنی هم هست، مبارک باشه عزیزم

ممنون عزیزم

من میخاستم بذارم

ولی همش باید بگه بهار نه بهاره

مخصوصا وقتی بخاد بافامیلش بگه

برای خودت یک دایره اعتماد درست کن.آنهایی که مهم هستند را بگذار درون دایره، کم اهمیت ترها را روی خط و باقی را بیرون از این دایره فرضی تصور کن. هر وقت کسی حرفی به تو زد که خاطرت رنجید ببین کجای دایره ات هستند؟؟ چرا بگذاریم آدمهای کم اهمیت زندگیمان ، ما را نارحت کنند حتی برای ثانیه ای!؟ یادمان باشد وقتی دیگران بدانند که نمیتوانند ناراحتتان کنند، دیگر تلاشی هم برای ناراحت کردن شما نمی کنند.این راز آرامش است
2706