2737
2734
من قبلا باهاش هیسترو شدم تو بهمن قوس رحم داشتم برام برداشت الان یک سری ازمایش مجدد داد ابن سینا انجا ...

سلام .شما چجوری فهمیدید که قوس رحم دارید؟و جسارتا چقدر بود؟.من سونو سه بعدی دادم نوشته یه قوس ملایم به عمق ۶میلی متر دارم .قبلا دکتر رزاقی گفته بود سپتوم دارم ولی تو سونو گفتن نداری 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم لطفا دقیقا بفرمایید کدام از این موارد مشکل شماست؟؟

۰۰۰ پریودی نامنظم؟

۰۰۰ یائسگی زودرس

۰۰۰ کم یا زیاد بودن مقدار پریودی

۰۰۰ لکه بینی

۰۰۰ کیست و فیبروم تخمدان؟

۰۰۰ کیست و فیبروم سینه؟

۰۰۰ تنبلی تخمدان

۰۰۰ تخمدان پلی کیستیک؟

۰۰۰ عفونت؟

۰۰۰ فولیکول کوچک و یا نداشتن تخمک?

۰۰۰ آیا قصد بارداری دارید?

دوستان من خیلی وقت نمی کنم تو نی نی سایت بیام. لطفا اگر مشاوره رایگان  خواستید در تل گ رام و واتس اپ پیام بدید هم راهنماییتون کنم و هم پیام خانمهایی که جواب گرفتن رو براتون بفرستم اطلاعاتتون زیاد بشه.

۰۹۱۷۴۴۴۴۲۶۱

2728
عزیزم تاپیک قدیمیه ولی الان بارداری؟دکترتم رزاقیه؟؟؟

سلام. شما رفتین پیش رزاقی؟ 

من چند روز قبل سقط داشتم. موندم برای بارداری مجدد کجا برم. کی اقدام کنم. اصلا شناختی از این دکتر ندارم

خدایا شکرت تاریخ 99/11/20بی بی چکم مثبت شد😍خدا جون همونجوری که توی دلم گذاشتی به سلامت توی بغلم بذار🙏برای سلامتی بچم صلوات بفرستید❤️خدایا هرکی آرزو مادر شدن داره قسمتش کن. خدایا شکرت الان دقیقا 9هفته و 5 روزمه در تاریخ 99/12/25صدا قلبشو شنیدم(انشاالله زودی بیای بغلم😘)انشاالله قسمت همه منتظرها. تاریخ 1400/1/10غربالگری اول انجام دادم خدارو شکر همه چیز خوب بود الان دقیقا طبق سونو 12هفته 4روزم هست
رزاقی کلن مریض جدید نمیبینه

چرا؟ دلیل خاصی داره؟ 

خدایا شکرت تاریخ 99/11/20بی بی چکم مثبت شد😍خدا جون همونجوری که توی دلم گذاشتی به سلامت توی بغلم بذار🙏برای سلامتی بچم صلوات بفرستید❤️خدایا هرکی آرزو مادر شدن داره قسمتش کن. خدایا شکرت الان دقیقا 9هفته و 5 روزمه در تاریخ 99/12/25صدا قلبشو شنیدم(انشاالله زودی بیای بغلم😘)انشاالله قسمت همه منتظرها. تاریخ 1400/1/10غربالگری اول انجام دادم خدارو شکر همه چیز خوب بود الان دقیقا طبق سونو 12هفته 4روزم هست
2738
چون همش میره خارج و میاد...دیگه مریض جدید نمیبینه😔

شما باردار شدید؟ 

من رفتم دکتر سونو انجام دادم دکترم بهم گفت مشکلی نداری. و 3ماه دیگه اقدام کن. من نمیتونم اصلا صبر کنم دوست دارم بعد اولین پریودی اقدام کنم. یعنی همسرمم باهام موافقه بعد اولین پریودی اقدام کنیم. 

دکترم بدون آزمایش بهم آسپرین 80 داده با فولیک اسید که 3ماه بخورم. 

الان موندم چرا آسپرین داده. آخه مگه میشه بدون آزمایش بهت دارو بدن. از کجا فهمیده من غلظت خون دارم. 

شما چیکار کردین؟ 

شما باردار شدید؟  من رفتم دکتر سونو انجام دادم دکترم بهم گفت مشکلی نداری. و 3ماه دیگه اقدام کن ...

من هنوز از سقطم ی ماهم نگذشته...پیش دکتر طرازی وقت گرفتم...بله شنیدم خیلیا بعد سقط بهشون اسپرین میدن...

چند خفته سقط ‌کردین؟سقط اولتون بود؟

منم 12 روز از سقطم میگذره. توی 9هفته خونریزی کردم. رفتم سونو بهم گفت توی هفت هفته رشدش متوقف شده و خود به خود بدون دارو سقط کردم. 

بله سقط اولم بوده و خیلی توی روحیم تاثیر گذاشته. 

دوشنبه رفتم سونو بهم گفت مشکلی توی سونوت نیست و بچه سقط شده. بهم گفت 3ماه صبر کن ولی من اصلا دلم طاقت نمیاره.دکتر بدون آزمایش بهم فولیک اسید و آسپرین داده. حرفهای ضد و نقیضی در مورد آسپرین میشنوم. پیش خودم میگم دکتر چطور تشخیص داده من باید آسپرین مصرف کنم. 

شما هم سقط اولتون بوده؟ 

منم 12 روز از سقطم میگذره. توی 9هفته خونریزی کردم. رفتم سونو بهم گفت توی هفت هفته رشدش متوقف شده و خ ...

بله منم سقط اولم بود...تازه اونم تو ۱۵ هفته ایست قلبی کرد...من دلم طاقت نمیاره بدون ازمایشای مختلف دوباره باردار شم...خیلی ضربه خوردیم

بله منم سقط اولم بود...تازه اونم تو ۱۵ هفته ایست قلبی کرد...من دلم طاقت نمیاره بدون ازمایشای مختلف د ...

منم خیلی توی روحیم تاثیر گذاشته. 

ولی شوهرم میگه اواین سقط طبیعیه. من توی یه دوره فشار عصبی بودم میگه حتما بخاطر اونه.

2706