2737
2734
عنوان

بارداري؟؟؟؟؟

132 بازدید | 10 پست

سلام دوستان من9روزه ک iui کردم از روز بعد ازiuiبدنم داغ شده تا همين الان.از ديشب هم حالت تهوع دارم و امروز فشارم افتاد و سرم گيج رفت من کي ميتونم بي بي چک بذارم؟؟؟کي ميتونم آزمايش بدم؟؟آيا ميتونم اميدوار باشم؟؟؟

تنهایی گاهی وقتا تقدیر ما نیست؛ترجیح ماست . . .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوستان خوردن دوغ قبل پریودباعث تاخیرپریودمیشه یانه لطفا بگیدمن عقب انداختم ومسافرتم دسترسی به بی بی چک هم ندارم

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
من ک نشنيدم 

عقب انداختم خیلی که تاحالاسابقه نداشتم ودوغ این چندروززیادخوردم من شنیدم دوغ توپریودباعث بندشدن پریودمیشه میگم نکنه باعث تاخیرپریودم خوردن دوغ زیادیه

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
2738
عقب انداختم خیلی که تاحالاسابقه نداشتم ودوغ این چندروززیادخوردم من شنیدم دوغ توپریودباعث بندشدن پریو ...

پس حتما بارداري علائم  ديگه نداري

تنهایی گاهی وقتا تقدیر ما نیست؛ترجیح ماست . . .
پس حتما بارداري علائم  ديگه نداري

نه قبلاپریودمیشدم دردهای شدیدی داشتم این ماهیچ دردی ندارم جزکمردرد.