2737
2734
عنوان

گهواره یا تاب برقی

192 بازدید | 12 پست

سلام دوستان.من دوقلو دارم.شرایط نگهداری و خوابوندنشون خیلی سخته.به نظر شما گهواره برقی بخرم یا تاب برقی؟ کدومش بیشتر استفاده میشه

خدایا دوتا کوچولوهامو به خودت سپردم.........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگر کسی دوقلو داره یا دوقلو داشته تو اطرافیانش لطفا کمکم کنه ممنون میشم

استارترجان بچهات بدنیااومدند؟؟؟؟

هرکسی به به وقت یاری رهبرش درخواب باشدبالگددشمن ازخواب بیدارمیشود.             امام علی (ع)
من به شخصه از نخریدن تاب برقی خیلی پشیمونم نمیدونم روش میخوابید یا نه ولی به نظرم میخوابید

منم اینجوری فکرمیکردم

ولی گفتن امکان برقگرفتگی داره..ویااینه خیلی زودخراب میشه.نمیدونم تا۹کیلوبیشتر نیس

ازاین حرفا

منم پشیمونم😖

هرکسی به به وقت یاری رهبرش درخواب باشدبالگددشمن ازخواب بیدارمیشود.             امام علی (ع)
منم اینجوری فکرمیکردم ولی گفتن امکان برقگرفتگی داره..ویااینه خیلی زودخراب میشه.نمیدونم تا۹کیلوبیشتر ...

بچه داری؟

اگه بد خوابی میکنه در حدی که دیگه مثه من جونت به لبت رسیده ننو سنتی رو هم امتحان کن

99 درصد رو بچه ها جواب میده

فقط بدبختی عادت میکنن

برا من که هیچ جا رو ندارم برم فقط خونه خودمم به درد میخوره

تاب برقی مدلای مختلف داره برا وزن

پیج فروش لباس دارم برای بانوان. http://Www.instagram.com/chico_shop2020
2738
بچه داری؟ اگه بد خوابی میکنه در حدی که دیگه مثه من جونت به لبت رسیده ننو سنتی رو هم امتحان کن 99 د ...

بله دوتاپشت هم...ولی الان دیگه بچه کوچیکم نه ماهشه...

به هرسختی بودبااین ننو قدیمیهاگزروندم..

ولی یکم بزرگ شدنذاشتم باهاش عادت کنه

خداحفظشون کنه دوقلوسخته؟؟؟چقدزودبدنیااومدن

ممنون عزیزم.خیلی سخته دوقلو.من چنتا کمکی دارم بازم داغونم از خستگی

مامانم و خواهرم و همسرم که پای ثابتن تو کمک. جاریم و مادرشوهرمم گاهی میان کمکم

بچه های من ۲۹ هفته به دنیا اومدن.خیلی زود اومدن

خدایا دوتا کوچولوهامو به خودت سپردم.........