2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام دوستان، خواهشا آزمایش سل فری رو در آزمایشگاه دنا انجام ندید. فوق العاده بی دقت و بدون تعهد هستند. جواب های آزمایش تشخیص جنسیت سل فری و سونوگرافی آنومالی کاملا مغایرت داشت و پس از پیگیری فراوان، بالاخره آزمایش رو تکرار کردند و مشخص شد که جواب آزمایش اول اشتباه بوده.  من دوبار سونوگرافی در جاهای معتبر رفتم و جواب های سونوگرافی یکی بود. من تا تست آمنیوسنتز پیش رفتم ... با کلی استرس .....جالب اینجا بود که اولش قبول نمیکردند که امکان اشتباه دارند.

خلاصه پول و وقت تون رو تو این آزمایشگاه به ظاهر خوب و بادقت هدر ندید ...................

هدیه ما به شما مادر خوش سلیقه و خلاق

k4q7uzrk    متن کد تخفیف را در سبد خریدتون اعمال کنید و ۱۰ هزارتومان تخفیف ویژه کاربران نی نی سایت دریافت کنید.به مدت محدود..

زیر انداز عکاسی روند رشد

استیکر تم مناسبات سال اول نوزاد

لباس های ست مادر و نوزاد

بهترین لحظات سال اول فرزندت رو جشن بگیر و آلبوم عکس یادگاری بساز 

برای مشاهده محصولات کلیک کنید

برای مشاهده محصولات کلیک کنید

عزیزم شما سل فری دادی؟ کدوم‌آزمایشگاه؟ راضی بودی؟ هزینه اش چقدر شد؟ بیمه میده؟

شما سل فری انجام دادید ؟ علت اینکه این آزمایش براتون تجویز شده بود چی بود .... میشه لطفا راهنماییم کنید