2752
2734

همسایه مون استفاده کرده 

خوب بوده اشتهاش رو کم کرد ولی باید باهاش ورزش کنی . 

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رژیم هم‌ نیاز داره؟؟؟

اون اشتهاش کم شده بود کمتر میخورد نون و برنج هم نمیخورد 

همه چی به رژیم بستگی داره حتی قرص 

من ادیوس گرفتم بازم باید باهاش مراقب باشی پرخوری نکنی . 

بعد دمنوش رو باید ادامه بدی تا به وزن ایده آلت برسی همسایمون دو دوره گرفت 

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2731
دوره چند روزه‌اش بهتره؟؟

همسایمون فکر کنم ۸۰ روزه بود گرفته بود 

مطمعن نیستم . ولی همین حدودا بود 

گرفتی حتما باهاش ورزش هوازی انجام بده

سلام عزیزم من خیلی وسواس داشتم با کلی تحقیق دمنوش نیوشا رو خرید کردم خیلییی اشتهام کم شد و 12 کیلو لاغر شدم، مشاورم تحصیلاتش کارشناسی ارشد تغذیه بود. خانم همتی پور خیلی صبور و باسواد. من فوق العاده ازش راضی بودم

شمارشون رو واستون میذارم 09125677634

سایتشونم که همون نیوشانت http://newshanet.com