2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامی شادی امضات قشنگه
تا وقتی هستیم قدر همدیگه رو بدونیم
با مرگ مادر بزرگم بعد مدتها همه فامیل دور هم جمع شدن و کدورتها مدتی مخفی شد همش فکر میکردم کاش بود و این جمع رو میدید
خوبی که از حد بگذرد........................نادان خیال بد کند
2731
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم خدا رفتگان همه رو بیامرزه بچه ها من حاضرم برای امواتتون قرآن و نماز بخونم اگه مایل بودید بهم سر بزنید تاپیکم توی امضام هست http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=825615&PageNumber=1
2738

سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه من به تازگی با یه سایتی آشنا شدم به اسم سایت جوانه  بان که در این سایت کلی مقاله در موردآموزش پرورش انواع گیاهان آپارتمانی، نکات مهم شرایط نگهداری از سانسوریا مهتابی، تکثیر کاکتوس و آشنایی با گل های مناسب باغچه خانه در فصول مختلف ،انواع کاکتوس خانگی، نحوه رشد آن ، نگهداری کاکتوس در منزل داره همچنین داخل سایتشون آموزش انواع ساخت تراریوم  کاکتوس و در بسته و آبی وجود داره.و همچنین فروش انواع خاک و کود به سراسر ایران رو هم دارند. خوبی این سایت اینه که مشاوره گل و گیاه به صورت آنلاین و مستقیم با متخصصان گل و گیاه هستش. حتما به سایتشون سر بزنید